Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért házasodnak azok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért házasodnak azok, akik nem tudják elfogadni, hogy feleségüknek/férjüknek, mint minden embernek van múltja?

Figyelt kérdés
Itt nem vallásos emberekről beszélek, akik mindent csak házasságban tudnak elképzelni, hanem hétköznapi gondolkodású személyekről, akik csak azt nem tudják elfogadni, hogy társuknak nem ők az elsők. Egy fénykép, egy megőrzött levél, egy like az interneten és már a váláson gondolkodnak. Nem gyerekes viselkedés ez?

2014. nov. 26. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam hogy valaki egy fénykép miatt szakítana?
2014. nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

#1:


Hát pedig már volt nem is rég olyan kérdés, hogy valaki a párja exének a fotói miatt balhézott, mert bent volt anyósnál a családi albumban :D


Van hülye emberek.

2014. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én is tettem el képeket, a levél az túl személyes olyanokat nem őrzök, meg az ajándékokat sem dobom ki a párom sem.
2014. nov. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A férjnek a felesége előtt volt egy menyasszonya, aki meghalt. A feleség talált róla egy fényképet. Mit gondoltok, mit mondott, hogy mi lesz? Igen a válást emlegette.
2014. nov. 26. 19:17
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Nyilván régi képeket nem kell kidobni. Szerintem ilyenért normális ember nem is szól.

Én itt olyan olvastam, hogy anyósnál bekeretezve volt kiállítva az ex képe. Ez mondjuk valóban zavaró lehet :)

2014. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, olyan is volt, hogy a férj miért őrzi a padláson az exe fotóit egy dobozban egyéb mütyürökkel együtt.
2014. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

"Én itt olyan olvastam, hogy anyósnál bekeretezve volt kiállítva az ex képe."


TÉnyleg. Ilyen is volt.

És? AZ anyós azt rak ki a lakásába, amit akar. Lehet, sokáig volt együtt a fiával, és megszerette.

2014. nov. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
5-ös, ha elvárjuk, hogy anyós ne akarja megmondani, hogy mit tegyünk, akkor mi se szóljunk bele az ő életébe.
2014. nov. 26. 19:20
 9/15 anonim ***** válasza:
5%

8: Ez nem erről szól.

Ez nagyfokú tapintatlanság.

2014. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként Anyunak is van kirakva fotója rólam és az exemről. Egy nagyon emlékezetes családi eseményen készült, és nyilván nem fogja azért leszedni, mert azóta más barátom van évek óta. Bár ő nem is sérelmezi, annál intelligensebb.
2014. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!