Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik azt mondják hogy házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt mondják hogy házasság előtt ki kell élnie magát az embernek, azok pontosan mit értenek kiélés alatt?

Figyelt kérdés

Bulizást, össze vissza szexet?


Baj ha én nem érzem azt hogy nekem ezt kéne tennem fiatalon?


2022. máj. 26. 10:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
27%
Azt, hogy próbáld ki, mi érdekel a szexben.
2022. máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Bulik,emberek,utaztatások,nők,szabadság.
2022. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 harebell ***** válasza:
69%
Én igazából sose tudtam mit kezdeni ezzel a "kiélés" dologgal. Még gyerekvállalás előtt valamennyire megérteném, mert ott tényleg sokat feladsz a szabadidődből és függetlenségedből, de párkapcsolatra vonatkoztatva nem tudom, mit kell érteni alatta. Ha azt, hogy szabadon ismerkedj/flörtölj/szexelj bárkivel, az amúgy se az én világom, más értelemben meg nincs korlátozva a szabadságom házasságban sem. Ugyanúgy el tudok menni igény szerint utazgatni, programokra, bulizni akár egyedül is néha. Huszonpár évesen is komoly kapcsolatban voltam, nem érzem, hogy emiatt bármi kimaradt volna az életemből.
2022. máj. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%
Igen, azt jelenti. Ezt jellemzően azok mondják, akik el sem tudják képzelni, hogy valakinek nem az az élet legjava és csúcsa, ha 8-10 éveken keresztül heti rendszerességgel részegen fetrengesz a saját hányásodban miközben mindenkivel leállsz dugni aki csak szembejön és hasonlóan "lazán élvezi az életet". Ha valakinek tényleg ez a kielégítő és így érzi jól magát, még az sem baj, de ne erőltessük már rá mindenki másra, mert gusztustalan. Nem beszélve arról, hogy ha 40 évesen esetleg eszedbe jut, hogy ideje felnőni, akkor nem mutat majd túl jól az, ha százas nagyságrendű "partnered" volt eddig és volt olyan 5 éved, amikor öregedtél 20-at.
2022. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
32%

Az, hogy valaki "él", nem azt jelenti, hogy részegen fetreng a hányásában és mindenkivel összefekszik.

Az "élés" az is, amiket korábban felsoroltunk, amit partnerrel még igen, kisgyerekkel már jó sokáig nem lehet megvalósítani.

2022. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Gondolom az osszevissza kurelast...

Ezt altaban azok az emberek hangoztatjak, akik a kapcsolaton belul is eleg szabadosak (nekem ne mondja meg a pasim hogy hova mehetek, mit vehetek fel stb) tehat abszolut nem ertem hogy oket miben tartja vissza egy kapcsolat

2022. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!