Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házaspárként problémás, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házaspárként problémás, ha külön szobában alszotok?

Figyelt kérdés

2022. jún. 17. 12:41
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Mindegy
Megerősíti a kapcsolatot
Váljatok el
60 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy az oka!


Annak függvényében lehet csak releváns választ adni a kérdésre.

2022. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az elhidegülés az oka, az probléma. Ha az egyik fél pl. sokáig olvasna/tévézne, a másik meg aludna, és emiatt cuccolnak szét - egyeztetés után!, és nem sértve, duzzogva! -, akár működhet is.
2022. jún. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem létezne füldugó és fehérzaj-gép, valószínűleg külön szobában aludnánk. Mindketten horkolunk és egyikünk se tud aludni tőle.
2022. jún. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Metionin ***** válasza:
100%

Valóban nem mindegy az ok.

Mi külön alszunk, mert életem párja úgy horkol, hogy a szeizmográf kiakadna tőle. Ráadásul én hűvösben, ő melegben szeret aludni, ő besötétítve, én anélkül, szóval tkp. esélytelen hogy egy szobában mindketten aludjunk, az egyikünk csak forgolódni fog attól függően, hogy épp melyikünknek kedveznek a körülmények pl. egy szálláshelyen.

2022. jún. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Mióta a feleségem meghalt külön szobában alszunk. Engem egyáltalán nem zavar. Remélem őt sem.
2022. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem írták, nem mindegy, miért van így. Nálunk a férjem csak alapzajjal (pl.TV) tud elaludni és horkol, én csak teljes sötétben és csendben tudok elaludni, aztán meg durván mocorgok és forgolódok egész éjjel. Mindketten sokkal kipihentebbek vagyunk amióta külön alszunk és ez mindenkinek jó.
2022. jún. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nektek úgy konfortosabb és pihentetőbb, akkor nem baj. Mi együtt alszunk, de nem összebújva, így nem zavarjuk egymast, mindketten tudunk pihenni. Ha pl az egyikőtök horkol, teljesen erthető. Fontos hogy a felek pihentek legyenek. Ha mindig csak egymas miatt nem tudnátok aludni, az sok veszekedessel, konfliktussal jarna.
2022. jún. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
5-ös, egy érzéketlen tahó vagy.
2022. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jó válaszok.5-össel sincs semmi baj, inkább fekete humor, mint bántó.
2022. jún. 18. 06:17
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor problémás, ha az egyik félnek lenne igénye együttalvásra, ill. ha emiatt kényelmesség miatt lecsökken a szex mennyisége úgy, hogy ez az egyik félnek nem elég.


Ismerek több olyan párt amúgy, ahol külön alszanak pl. horkolás miatt, vagy mert valamelyikük sokkal kényelmesebben alszik egyedül, és már évek óta láthatóan nagyon jól megvannak és nincs emiatt feszültség.

2022. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!