Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a feleségem bizalmát?

Figyelt kérdés

8 éve vagyunk együtt, ebből 2 éve házasok.


Alapvetően jó a kapcsolatunk, gondoskodó típus és minden körülmények között kiállt/ kiáll mellettem.Az évek elteltek, kisebb-nagyobb viszályokkal de mindig jól elvoltunk és a szexuális életünkkel sem volt probléma. Szépen jött minden az idejében. Eljegyzés, házasság, gyermek.


Sajnos nekem nem volt családom gyerek koromban, nem tudom milyen a jó férj és nincs előttem minta. Mindig tiszta otthonnal és meleg étellel vár haza, akkor is így várt mikor császármetszést követően hazajöttek a lányommal a kórházból.

Nem vagyok egy minta ember. Újabban sok mindenen veszekszek. Akadtak problémáim egyes emberekkel, ebből kisebb ügyem lett a rendőrségen, majd jött a következő stb.. összetörtem a kocsit is. Illetve lebuktam hogy flörtölgetek. De nem csaltam meg soha. Felvettünk egy hitelt, lakásvásárlás céljára, az én számlámra érkezett a pénz, majdnem "elvesztettem", bizonyos butaságokkal. A fejem majdnem leszedte az asszony. Én pedig azt mondtam neki miért nem maradt az asztalon.


Azóta áll a cirkusz itthon, szeptember óta nem igazán működik ez. Ezerszer bocsánatot kértem érte,tudom hogy butaságot csináltam. Próbáltam virágot adni, mindent. Tudom hogy szeret még. Együtt is vagyunk. De minden dolognál kb lekus.soltat, felhozza a baromságaimat /azóta is kb fizetjük a részleteket még 1 évig fogjuk/ csak rossz hogy bármit teszek most nem látom örülni és tényleg fikarcnyit se bízik bennem.

Minden veszekedésnek a múlt a vége.


Segítsetek

28 F


2022. jún. 22. 16:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%

#10: Vagyis tönkretetted a házasságod, a feleségedből kiölted a szeretetet is, és most csodálkozol, hogy a házasságod xar, a feleséged már nem szeret. Jó reggelt!

Ugyanazt tudom írni, amit a kérdezőnek. Van, amit nem lehet jóvátenni, visszacsinálni. Ennek vége.

2022. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ostoba hibát helyre lehet hozni, csomó dolgot meg lehet bocsátani, el lehet felejteni. De ha nekem a párom olyat mondana, hogy miért nem dögöltem meg inkább meg, miközben világra hoztam a GYEREKÜNKET, akkor nemcsak ott helyben vágom ki a fenébe, hanem jó eséllyel még azért is tennék, hogy mindenki elforduljon tőle. Ezen nincs mit jóvá tenni. És örülj neki, hogy ennyire birkatürelmű feleséged van, mert nem mindenki próbálna meg új esélyt adni.


Amúgy meg, mediátor, párkapcsolati terapeuta. Sőt, külön-külön sem ártana járnotok. Neked azért, hogy felfogd, nemcsak hogy nem vagy egy minta ember, hanem egy hányadék, felelőséghárító kölyök vagy, aki azt hiszi, egy bocsánat mindent megold, és akinek fel kéne nőnie végre, és férfivé válnia, neki meg azért, hogy feldolgozza ezt az árulást.

2022. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Maradtál volna az asztalon...??

Csókold meg a lába nyomát is, hogy egyáltalán még szóba áll veled. Ha nekem mondana valaki ilyet, onnantól csak ügyvéden keresztül volnék hajlandó vele kommunikálni.

2022. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

#10-es vagyok. Nyilván nem volt szép dolog, de úgy érzem így 2 év után megbocsáthatna. Ha látja, hogy változtam.



A szüleimnél is voltak ennél durvább veszekedések kb 0,5-1 év időszak, de aztán együtt maradtak és most nagyobb a harmónia köztük mint valaha. Így én a mi kapcsolatunkban is csam egy hullámvölgynek értékeltem a kapcsolatot, melyen csak úgy tudunk továbblépni, ha mindkét fél tesz érte

2022. jún. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%
Először is ne házicselédnek nézd, hanem társnak.
2022. jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!