Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

O.G. kérdése:

Hogyan szerezzem vissza a feleségem, ha Ő már nem boldog ebben a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 7 év után úgy tűnik hogy vége a házasságunknak. A fő ok, hogy a feleségem nem tud megbízni bennem, nem érzi nőnek magát mellettem. Többször előfordult hogy egy egy buliban amikor már nem voltam szomjas, flörtölgettem lányokkal, úgy hogy ennek a feleségem is szemtanúja volt. Soha nem csaltam meg ès ezek a flörtök sem jutottak el tettlegességig, de sajnos már betelt nála a pohár. Tegnap azt mondta vége és hogy elköltözik. Megígértem neki hogy nem fogok inni, bár hozzáteszem nem vagyok alkesz, kocsmábajáró. De ez a pár alkalom elég volt arra hogy teljesen elveszitse a bizalmát. Ès azt is tudom hogy az ember egy hosszabb kapcsolatban képes elkényelmesedni és nem úgy foglalkozni a másikkal ahogy azt az elején tette. Nagyon szeretem a feleségemet és tegnap óta olyan mintha kitéptek volna a szivemből egy darabot. Mindennél jobban szeretném ha folytatódhatna a kapcsolatunk, de sajnos erre most nagyon kevés esélyt látok. Kedden el is költözik és arra kért hogy ne zaklassam.

2013. márc. 30. 22:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

egy pillanatra azt hittem a férjem írta ki ezt a kérdést.

merőben hasonlít a szitu a miénkhez..

2013. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Egy nőnek nagyon aláássa az önbizalmát, ha a férje mással flörtöl. Látta, hogy udvarolsz. Ezek után feltételezheti, mit csinálhatsz, ha ő nincs jelen..

Talán ülj le vele beszélgetni, udvarolj. De úgy látom, kicsit elkéstél.

2013. márc. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nincs mindenkinek olyan gyomra hogy bevegyen mindent.személy szerint én sem tudnám elviselni ha a párom a szemem előtt flörtölne ráadásul nem csak egyszeri esetről van szó.Az hogy nem tud bízni benned csak magadnak köszönheted,mindegyikünknek más a tűrési határa.Mindenesetre adj neki egy kis időt hogy magában gondolkozhasson mit akar ne zaklasd mert azzal nem mész semmire legközelebb pedig gondolkodj mielőtt cselekszel.Gondolom te sem repdesnél az örömtől ha a feleséged csinálná ugyanezt.
2013. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
8%

Te szívtipró.

1)"nem érzi nőnek magát mellettem"- ez hülyeség, ennek ne dőlj be..a nő mindig nő, és annak érzi magát, ez csak egy ravasz szöveg.

2)A nők nagyon szeretik a romantikus megfogalmazásokat.

"mintha kitéptek volna a szívemből egy darabot" -ezt,ha megtudná, és nem csak itt titokban mernéd elmondani, sírva zuhanna vissza a karodba.

3)ajtóra tűzött rózsacsokor, addig is míg el mered mondani

2013. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Az én párom is ugyanilyen és őszintén, nekem is elegem van ebből. Bátor lépés a nejedtől, hogy felemelte a hangját ellened végre. El sem tudod képzelni mennyire nehéz ez!

Fordított esetben te hogy reagáltál volna? Meddig tűrted volna? Folyamatosan megaláztad, az a helyzet és erre nem magyarázat, hogy ittál, mert érdekes mód én akkor sem vesztem el a kontrollt, ha iszok, pláne ha mellettem van a párom.


A lényeg, próbáld vele megbeszélni, hódítsd valahogy vissza, te tudod miket szeret, teperj ezerrel térden állva még egy esélyért!! Ha pedig megkapod, akkor ne szúrd el! Légy minta férj!

Ha nem kapod meg teperés után sem és még is elköltözik, akkor ajánld fel neki a segítségedet. Mondd el neki, hogy ez neked mennyire fáj, nem akartad, hogy így végződjön, illetve azt is tedd hozzá, hogy gondolkodjon még egy kicsit ezen és ha kész rá, akkor próbáljátok meg mégegyszer, utoljára megmenteni a házasságotokat, hiszen valamiért egyszer kimondtátok azt az igent!

2013. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%

Akkor sincs veszve minden, ha netán tényleg elköltözik.

Az igaz szerelemért érdemes harcolni bármilyen nehézségen át.

Mondom ezt nem tapasztalatlan tiniként, hanem 31 éves nőként akinek a házassága sok vihart megélt és mégis, vagy épp ezért olyan értékes a mai napig a kapcsolatunk, mert tudjuk, bármit hoz az élet, a szeretetünk olyan eltéphetetlen kötelékként fon össze bennünket, hogy jöhet bármi, akár kisebb kitérő is, mindketten tudjuk, a nyugalmat, békét, kiteljesedést csakis egymás mellett találjuk meg.


Lehet, nektek is ez a különlét kell a ráébredéshez, majd elválik.

Csak bízz magatokban!

Persze mindez csak akkor érvényes, ha bármilyen mérges, csalódott is a feleséged, érzed, hogy szeret téged.

Mert csak így van értelme.

2013. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
Már késő észbe kapnod. Megérdemled, hogy otthagyjon, én is ezt tenném.
2013. márc. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
12%
A feleségednek van valakije, és gyáva ezt neked megmondani.
2013. márc. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
97%
Pedig van olyan, hogy egy nő valaki mellett nem érzi nőnek magát. nem tudja vele megélni a nőiségét, nem kap a párjától olyan gesztusokat, ami táplálná női önbizalmát. Ilyenkor lehet, hogy előbb-utóbb keres olyat, akitől megkapja.
2013. márc. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Elkéstél.
2013. márc. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!