Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mik a folyton visszatérő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a folyton visszatérő problémák / konfliktusok, amire évek alatt sem sikerült még közös megoldást találni?

Figyelt kérdés
(Házasságban, párkapcsolatban.)

2022. jún. 29. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szexuális élet
2022. jún. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekei.
2022. jún. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egy kicsit bővebben, ha lehet =)


Megcsal, vagy csak simán nem elég a szex? Vagy nem elég jó?

2022. jún. 29. 19:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az anyja. Azóta hogy együtt élünk, jobb a helyzet (évek után költöztünk össze, mindketten otthon laktunk mert így tudtunk jó környékre, saját házba költözni), de még mindig sok dologba beleszól. Élete tragédiája, hogy elvettem tőle a kicsi fiát :) vagyis az egyik, a másik az, hogy a másik fia is párt talált meg megnősült.

A párom tudja, hogy az anyja mennyire erőszakos, kétszínű meg szeret hazudozni, kibeszélni másokat, de nem igazán tud vele mit kezdeni. Volt néhány szituáció, amikor elvártam volna tőle, hogy határozottabban kiálljon mellettem az anyjával szemben, de nem tette. Ilyenek voltak, mikor az anyja undorító megjegyzéseket tett a családomra és visszajutott hozzánk, vagy amikor az anyja ordibált velem mások előtt úgy, hogy nem neki volt igaza, vagy amikor kiderült, hogy a másik menye veri az unokáját, és neki nem mert szólni, helyette belém kötött meg engem kezdett piszkálni...

Szerencsére egy ideje meghúzza magát, és azóta hogy nem duruzsol párom fülébe, egyetlen konfliktusunk sincs.

2022. jún. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Az hogy munkanélküli vagyok 6 éve. Most találtam egy alkalmi munkát. Szeretnék valami végzettséget legalább, minden évben abbam reménykedem, hogy ki fogom találni, mi szeretnék lenni, de semmi... Borzasztó vagyok, tudom magamról. Pszichológus kellett volna nekem, egyedül nagyon nehéz kilábalni a pszichés problémákból.
2022. júl. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem tud normálisan elutasítani lerázni pasikat és ebből az generálódik,hogy mindig mindenki kikezd vele,azt gondolják,hogy csak kéreti magát. Munkája pénztáros/biztosítási ügynök.
2022. júl. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit többet szeretnék intellektuálisan a páromtól,de

az élet többi részén meg passzolunk.Tudom azt is,hogy ha ez

lenne 100%-os,akkor meg máshol lenne hiány,szóval teljesen tökéletes pár nincs,maximum olyan aki megközelíti azt.

2022. júl. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A szőrtelenítés témája.
nov. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
8-as,női vagy férfi részről? :-)
nov. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kisebb a libidója ffi létére 😄
dec. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!