Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Heteroszexuális nők, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuális nők, hogyan fogadnátok, ha a férjetek bejelentené, hogy biszexuális, és már többször volt férfiakkal is, viszont nőben csak veletek akar lenni?

Figyelt kérdés
Mit reagálnátok? Fokozottan fájna-e a megcsalás amiatt, hogy a férjetek férfiakkal csalt titeket, nem pedig nőkkel, vagy ez nem számítana, mert a megcsalás az megcsalás, mindegy hogy az azonos nemmel történt?
2022. júl. 19. 12:31
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
27%

A biszex dolog szexi, én is valamennyire az vagyok, mehetne a többes szex minden felállásban.

Viszont a titkolózós megcsalás miatt repülne.

2022. júl. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
52%

Első gondolatom az lenne, hogy valójában nem bi, csak vigaszul mondja nekem, de igaziból full homo.

Nyilván szarul esne és magamat is pofánvágnám, hogy ezt hogy nézhettem be ennyire.

2022. júl. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%

32, vagyok, csak most olvastam a fentieket.


Ezek alapján igazam van, te homo vagy. Szereted a feleséged, mint embert. Nem akarod bántani. De csak-csak jobb lenne ha....


Gondolom sokáig temetted el ezt magadban, van egy kialakult életed, pozíciód, talán gyerekek. Így biztosan nem könnyű ezzel szembenézni, még magad előtt is tagadod valamelyest.

2022. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalás, az megcsalás , mindegy milyen nemű az illető.


Amúgyengem nem zavarna, ha binlenne a férjem, ha az első pillanattól tudom.


Miért nem olyat vettél el aki tudja rólad, nem kell titkolnod?

2022. júl. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
48%

Undort ereznek es csalodottsagot. Be is bizonyitottad, azt amit sok meleg es hetero ember mond: Nem szabad megbizni es monogam kapcsolatot letesiteni "orokre" egy biszexel. Mert sose leszel eleg, ha ferfi vagy, ha no.

A hazugsagert megjobban megvetnem, es azonnal elvalnek. Neki se szamitottak az egyutt toltott evek, igy nekem se fognak.

2023. okt. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig ez akkoris választás kérdése! Mondom úgy, hogy meleg vagyok és ismerek biket. Kiválasztjuk a párunkat, megválasztjuk a házasságot, ígéretet teszünk hűségre, onnantól mindegy a szexuális vonzódás és akárkinek a neme-farka-akármije. Ki lehet verni vagy nagyon esetleg közös maszti - egymáshoz nem hozzáérve - belefér. Minden más kimagyarázás és shit ügy!
2023. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha mégsem megy, akkor nem kell hosszútávú kapcsolatot-házasságot-hűséget ígérni!
2023. okt. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Remelem azota elvaltal
ma 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!