Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne megfontlni a válást?

Figyelt kérdés
egyre inkább azt veszem észre, hogy eddig mérgező kapcsolatnak voltam része, mióta vele vagyok együtt azóta iszom, ezt észrevettem magamon, és most már cigizni is elkezdtem. Gyakorlatilag egy csőd az egész életem, próbálok mindent megtenni, pszichológusthoz is járok, mivel PTSD-m van nem egyszerű a dolgom. De abszolút azt vettem észre, hogy a férjem semmiben se támogat, és sokat hazuzodozik nekem. Jelenleg segíti a válalkozásom felfutását, de arra gondoltam, hogy elhagyom és mellette elkezdek dolgozni. Ti mernétek ekkorát lépni? 25L
2022. júl. 24. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj lenne, mert így sosem gyógyulsz meg.


24N

2022. júl. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

"a férjem semmiben se támogat"


"segíti a válalkozásom felfutását"


gyerekek, hányszor mondjam, hogy nem szabad megnősülni?

2022. júl. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi a tököm az a PTSD?
2022. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Össze-vissza beszelsz. A ferjed miatt cigizel, mi van? Erőszakkal teszi a szádba a cigit? Ha segit a vallalkozasodban, akkor mit nem támogat? Milyen PTSD, mi miatt? Van diagnózisod, vagy ezt csak ugy kitaláltad? Mert ha van, akkor gondolom jársz terápiára, és ez a téma is felmerül ott. Beszéld meg a terapeutaddal.
2022. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Érzelmi részen nem támogat semmiben. Bármikor.elkezdem mondani neki a problémám, majdnem azt mondja, hogy kussoljak már. Ez így nem élet ...
2022. júl. 24. 21:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért mentél hozza egy ilyen alakhoz? De mindegy is, az a lényeg, hogy BAROMI GYORSAN HAGYD EL, mert szellemileg és testileg us tönkre fogsz menni.
2022. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagy hiba volt, sajnos csak most vettem észre
2022. júl. 24. 22:17
 8/8 A kérdező kommentje:
várok még 1 hónapot kb. ha marad minden így akkor válok.
2022. júl. 25. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!