Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi kell az, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell az, hogy egy férfi úgy döntsön feleségül veszi a nöt? Mi az amit màst tud én meg nem?

Figyelt kérdés

Objektív tölem rosszabb, elönytelenebb küllemü, bunkò vagy akàr adott esetben lusta,munkakerülö nöt elvesznek engem meg nem. Nem megsérteni akartam senkit ezzel de tènyleg ezeket làtom. Nem irigylem vagy sajnàlom tölük félreértés ne essék, de annyira szeretnék èn is 😭


Àtlagosnak mondanàm magam de adok magamra. Dolgozom,sportolok is, nem vàrok eltartàst nem vadàszom modell pasikra. Rendes és megbízhatò férfit szeretnék akivel jò együttlenni.


2022. júl. 25. 21:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
33%
#18: Erősen megugrott a házasságkötések száma.
2022. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
36%
20-as, én a férjem kedvéért kezdtem el nokedlit szaggatni, még előtte elvett. De biztos látta bennem a potenciált. :) 10 éve szaggatom neki a nokedlit, pedig én utálom.
2022. júl. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

20.

Bass.us, 20éve vagyok a párommal, 2 közös gyerek, vállalkozás, ingatlanok és nem vett el. Itt kell rajojjek miért, tényleg nem szaggattam meg életemben nokedlit 😃

2022. júl. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

#21

Ja. A gyors esküvők a csok+babaváró kombó miatt. Aztán majd erősen megugrik a válások száma pár év múlva, vagy marad a kínlódás a szar házasságban, mert nem tudják visszafizetni.

2022. júl. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
50%

“ Rendes és megbízhatò férfit szeretnék akivel jò együttlenni.”


Valamikor a dinoszauruszok, és a kacsmcsőrü emlősök közt ők is kihaltak.

2022. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki írt.
2022. júl. 26. 10:21
 27/28 anonim ***** válasza:
56%
Ahhoz az kell, hogy a nő hozzá akarjon menni.
2022. júl. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nekem személyesen az kellett, hogy a nő ún. "wife material" legyen.

Manapság miért akar egy férfi elvenni egy nőt? Nem a szex miatt és nem a társaság és a szabadidő partnerség miatt, mert ezeket mindenki megkapja házasság nélkül is, akinek megvan a megfelelő egzisztenciája.


Korábban jártam nőkkel, akik jó társaság voltak, jó volt velük a szex, jó volt velük a bulizás, utazgatás, stb. Eszembe sem jutott elvenni őket.


Aztán megismerkedtem azzal a nővel, akiről pár óra ismeretség után tudtam, hogy azt akarom, hogy ő legyen a gyerekeim anyja. 3 hónap után megkértem a kezét, igent mondott. 9 hónap múlva esküvő, most jön a 3. gyerek, 11 éve házasok vagyunk. Ő más volt, mint a többi.


Csinos, Kedves, aranyos, vicces, melegszívű lány, és egyeztek az életcéljaink, a világnézetünk, mindketten családot akartunk alapítani minél hamarabb.


Nem tudom, kérdező, hogy segíttettem-e? Remélem, hogy igen.

2022. aug. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!