Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rosszul esne ha a párod azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne ha a párod azért nem szeretne feleségül venni, mert a házassága válással végződött és csalódott a házasságban?

Figyelt kérdés
Vágyom rá hogy hivatalosan összetartozzunk, egymás hozzátartozói legyünk. Rosszul esik hogy úgymond én vagyok büntetve más nő hülyesége miatt( a nő lépett le). Szeretem a pàrom és,ő is szeret. Nem fogom elhagyni, csak azért bànt hogy én ezt nem tapasztalhatom meg.
2022. aug. 1. 18:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#10

Nem

Nekem megfelelne hétfőn hivatali időben is akár. Csak a szülőket hívnám meg és utána egy ebéd. Nem érdekel a klasszikus esküvői ruha és a lagzi sem. Nem ezek miatt vágyom rà.

2022. aug. 2. 08:27
 12/14 anonim ***** válasza:
79%
Jól írta valaki, nem értem, miért pontozták le: kifogás. Mit keresel olyan ember mellett, aki nem téged, mint önálló női lényt szeret és tisztel, hanem egy kalap alá vesz az exfeleségével? Aki annyit nem képes megtenni érted, hogy egy tetszőleges dátumon fél órát rááldozva bemenjen veled az anyakönyvvezetőhöz és aláírjon egy nyamvadt papírt, az nem szeret téged.
2022. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan igaz, kérdező, ez sajnos csak kifogás, erre akárki talál indokot.

Még az is lehet, hogy igaza van, de nem csdálom azt, hogy minimum rosszul esik neked, hogyha nem bízik benned annyira, hogy feleségül vegyen.


Nekem ez NO GO lenne, én nem mennék bele egy ilyen kapcsolatba.

2022. aug. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
67%

A párom pl azért nem vesz el, mert szr családi mintát hozott.


A szülei elváltak, amikor kicsi volt, az apja még kétszer elvált utána, szóval neki az a minta, hogy hiába van papír, meg bármi, lószrt nem jelent.

Apáék 15 évig éltek boldog házasságban, mikor anya elment, szóval nekem oké a házasság.


Vszeg nem vesz el, de annyira nem fontos a papír, hogy emiatt kidobjak sok-sok szép évet a kukába.

2022. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!