Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nyitott házasságban élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott házasságban élni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Feleségem felvetette a nyitott házasság gondolatát.

Tőlem elég messze áll ez a nézet, elég monogámnak tartom magam, ő volt nekem az első kb minden téren, számára nem én voltam. Soha nem volt megcsalás a kapcsolatunkban ~9 éve vagyunk együtt.


Szerintem én nagyon nem tudnám hova tenni azt, hogy ő mással van, nekem meg nem igényem más nővel lenni.


Szerintetek el fog ez nála múlni? Soha nem vetett fel ilyet..



2022. jún. 19. 18:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
97%
Nem fog elmúlni. Mással akar lenni. Sztem már jelölt is van.
2022. jún. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Őszinte a kapcsolatunk. NIncs más. Ezt is azért mondta el, mert őszinte. Csak szeretne nyitott lenni más irányába is, de nem célzottan akar pasizni, csak ha jön lehetőség ne legyen belőle probléma. Csakhát én nagyon nem ilyen vagyok.
2022. jún. 19. 18:43
 3/33 anonim ***** válasza:
97%

Nem fog nála elmúlni és készülj arra, hogy hamarosan odébb áll.

Ne veszekedjetek, hanem mondd, hogy tudomásul vetted, Te erre abszolút nem vagy rávehető és közöld, hogy elválsz tőle. Ez megjavulni aligha fog...

Ne legyen igazam, de így lesz. Valamivel nincs megelégedve a részedről. Ezt megbeszélhetnétek.

2022. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Párkapcsolati terápiára fogunk járni. Egy ideje nem jó a szex. Nyílván a gyerek óta. Nagyon klisé.. Nem volt időnk egymásra, nem volt segítségünk. Kicsit újra egymásra kell találnunk
2022. jún. 19. 18:45
 5/33 anonim ***** válasza:
95%
Hát én biztos nem osztozkodnék!
2022. jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%
Szinte biztos, hogy valaki már reszeli.
2022. jún. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 BohócKolbász ***** válasza:
100%
Szerintem konkrétan szegezd neki a kérdést hogy van-e valakije.
2022. jún. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Nemazért srácok, de látjátok amit írok? Mondom, hogy nincs megcsalás. Felvetette ezt a lehetőséget. De nem vagyok túl nyitott rá.
2022. jún. 19. 19:03
 9/33 anonim ***** válasza:
84%

Arra, ha valami nem működik nem megoldás a nyitott kapcsolat! Ehhez nagyon biztosnak kell lenni egymásban, és szilárd összetartás kell.

Gondolj bele, hogy mit éreznél, hogy viselkednél, ha képbe kerülne valaki, ő vajon tudná -e ezt csak szexként kezelni! Ez garantáltan nálatok a kapcsolat halála lenne.

Mit jelent az, hogy nem jó a szex, és miért nyilván a gyerek óta? Melyikőtöknek van problémája, és mivel?

2022. jún. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Egymásra nincs időtök, de neki lenne másra ideje. Kicsit gondolkozz el ezen. Benne már megérett a dolog ő le fog feküdni mással, vagy így vagy úgy. N
2022. jún. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!