Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban is fontosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban is fontosnak tartjátok az énidőt? Naponta, hetente mennyi időt szántok csak magatokra, és mivel töltitek?

Figyelt kérdés

Légyszi írjátok meg azt is, hogy vannak e gyerekeitek, vagy nincsenek, és ha vannak, mennyi idősek! Nyilván ettől is függ, kinek mennyire van ideje csak magára.

Válaszokat előre is köszönöm!



2022. jún. 3. 06:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Edzeni járok rendszeresen (heti 3)

A fiam 23, lányom 18.

De amikor kicsik voltak akkor is jártam, férjem vigyázott rájuk.

2022. jún. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Edzőterem heti 2-3szor,ahogy éppen belefér, illetve kutyasétáltatás. Fogom és leviszem a Hajógyárira. 10 éves gyerekünk van, aki nagyon szociális, sokszor megy át valamelyik barátjához.
2022. jún. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Párom heti 2 edzésre jár, es szinte naponta munka utan haverokkal van(minimális fel órákat), a munkájában is haverokkal is dolgozik.

Addig van énidőm míg ő dolgozik, vendéglátás, igy megesik, hogy hajnalban ér haza és amig a gyerek suliban van és épp nem dolgozom, vagy alszik.

A legnagyobb bajom hogy kiszámíthatatlan az énidőm. Össze vissza van párom beosztása, soha nem fix, igy rendszer sincs az életemben nincs olyan hogy pl minden keddem szabad vagy ilyesmi. Egy edzéstervet sem tudnék igy betenni, csak randomra, énidőt sem tudok elore betervezni soha. Amikor a kicsi meg alszik en is gyakran alszom inkább vagy csak a háztartas van meg hajmosas, mert nem mehetek sehova.

2022. jún. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Fontosnak tartom az énidőt, de nem igazán tudom kihasználni. 2 éves a kislányunk, most terhes vagyok megint, mire a lányunk aludni megy (olyan 8 körül) lenne időm magamra, hobbira, akármire, de addigra kb csak annyira van energiám, hogy agyatlanul bambuljam a gyakorit meg esetleg nézzek valami sorozatot és így ennyi az én nagy énidőm :D Amúgy mielőtt gyerek lett volna, munka után elég sokat tudtam magammal foglalkozni, hobbival, eljártam futni, szóval azért heti minden nap volt legalább 1-2 óra, amikor én voltam a központban. Férjemnek szintúgy. Szerintem (remélem) amikor már nagyobbak lesznek a gyerekek, ez visszatérhet a régibe.

A férjem ki tudja használni az esti időket, nagy ritkán szervez valami pasis estét, de inkább közösen megyünk kimozdulni, barátokkal találkozni.

2022. jún. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 harebell ***** válasza:
100%
Nincs gyerekünk, így azért jóval egyszerűbb a helyzetünk, mindkettőnknek van ideje az egyéni hobbijára, edzésre, barátaira vagy simán csak kis egyedüllétre.
2022. jún. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fontos. 3 és 7 évesek a gyerekek, ovisok, férjem normál munkarendben dolgozik, én vállalkozó vagyok, home office.

Nem tudom pontosan megmondani, hogy ki mennit énidőzik, mert változó, ő hetente pár órát biztos elmegy zenélni a haverokkal, edzeni is szokott 2-3x. Én ugye itthon könnyebben szakítok időt magamra, ha épp lazább a tempó a munkában, mondjuk ilyen van, hogy nincs hetekig, de olyan is, hogy egy héten 2 nap nem dolgozom, csak molyolok a kertben stb. Heti 1 délelőtt van fix programom. Ezen felül hétvégén, ha el akarok valahova menni, ő itthon marad a gyerekekkel, ha ő menne, akkor én. Van, hogy valamelyik mamánál alszanak a gyerekek, akkor van közös program, illetve este altatás után.

Szóval pontosan nem tudom megmondani, rugalmasan állunk ehhez, de kell énidő és mindkettőnknek van. Ez így volt akkor is, mikor picik voltak, bár a szoptatás miatt én akkor kevésbé voltam mobilis.

2022. jún. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Házasságban is fontosnak tartjátok az énidőt?

-Nem házasodunk, de már 7 éve együtt vagyunk, így remélem nyilatkozhatok 🙂 teljesen alapvető, kell az énidő.


Naponta, hetente mennyi időt szántok csak magatokra, és mivel töltitek?

Figyelt kérdés

-mindketten introvertáltak vagyunk, és naponta több óra énidő szükséges, főleg munka miatti stresszlevezetésként. Én többet igénylek énidőből, de csak kevésszer van ebből konfliktus.

Én gépezek, cikkeket olvasok, bütykölök, szerelgetek, edzek, tanulok.

Párom zongorázik, közösségi oldalakat nézeget, tanul, kreatívkodik. Hetente 20 óra összejön legalább énidőben.


Légyszi írjátok meg azt is, hogy vannak e gyerekeitek vagy nincsenek

-nincs

2022. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak 1 éve vagyunk hazasok, de 3 éve élünk együtt, és ugyanúgy van énidőnk.

A barátaink messze elnek, így amikor a férjem barátai össze csapódnak, akkor értelemszerűen megy pasis estére.

Ugyanúgy ahogy én is csajos estére, vagy egy hétvégere ha sikerül a barátnőimmel találkozni.


De hétközben is elszöszölünk egymás nélkül, akár lakáson belül is. A férjem filmet vág az egyik szobában, én zenélek a másikban, vagy olvasok, vagy valamit kézműveskedem mellette.


Vagy csak én fogom magam és elmegyek egy hétvégére anyukámhoz, és akkor a férjemé a lakás, és ugyanúgy csinálja a megszokott dolgait ahogy mellettem szokta, csak nélkülem :D


De ő is néha elmegy a hétvégi házba nélkülem és akkor enyém a lakás és nem csinálok semmi extrát, de azt egyedül. Vagy megcsinálom a pepecs takarítást, amit ha otthon van nem csinálom, mert inkább vele vagyok, mint pl ablakpucolással foglalkozzak.


Gyerekünk még nincs.

2022. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Mi 12 éve vagyunk együtt, 10,5 éve házasok is.:) Gyerek nincs, nem is lesz, mert nem akarunk.

Mindkettőnknek fontos az énidő. Én imádom a könyveket, szeretek olvasni napi jó 1,5 órát, gyűjtöm is őket, emellett szeretek neten sorozatokat nézni, és sportolni- heti 10 órát szánok rá.

A férjem is szeret olvasni, vannak közös kedvenc szerzőink, plusz ő még olvas japán képregényeket ( mangákat), imádja az animéket, és a sorozatokat szintén. + Havi 1-2 alkalommal eljár kártyázni, és gyűjti is őket.

Plusz közösen örökbefogadtunk egy kiskutyát, vele is igyekszünk rendszeresen foglalkozni, játszani:) Mindketten régóta szerettük volna ezt meglépni, végül 2 éve adódott rá lehetőség.

2022. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
A gyerekek már mind verik a harmincat, saját családjuk van, nem velünk élnek. Az énidő végig megmaradt. Én horgászni járok, a vízparton tudok teljes mértékben ellazulni, a feleségem a barátnőivel trécsel.
2022. jún. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!