Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek bejön a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejön a férjem annak a nőnek aki folyamat írogat neki, képeket küld meg hangüzeneteket?

Figyelt kérdés
Igazából már túl vagyunk ezen az ügyön, de kíváncsi vagyok hogy más vajon hogyan gondolkodna egy ilyen szituban. Ez a dolog akkor kezdődött mikor terhes lettem. Egyhelyen dolgoztunk a férjemmel (nem akarom leírni h hol) egy segélyszervezet félénél, szóval olyan helyen ahová lehet járni önkénteskedni. Elkezdett oda járni egy nő. Négy hónaposan elmentem tp-re. Idővel kezdett feltűnni h a férjem nagyon sok üzenetet kap, pl amikor hivatalos ügyeket intéztünk várakozás közben hallgatta a hangüzeneteket. Késő estig pittyegett folyamat a telefonja. De ez volt hónapokon keresztül. Mikor kérdeztem akkor mondta h az a nő ír neki munkahelyi dolgokról, mert hogy akkorra már minden nap bejárt oda önkénteskedni, mivel csak négy órában dolgozott. Nyilván kezdetben nem nagyon zavart, mert gondoltam h oké tényleg csak nagyon rákattant az önkénteskedésre, de fél év után azért már kezdett gyanús lenni h ez normális dolog e. Szülés után amúgy is az embert nagyban befolásolják a hormonok, úgy döntöttem h bele olvasok az üzeneteikbe. Igazából elég fura volt. Elég gyerekesen fogalmazva írt a nő (kb 40 körüli) főleg a munkatársainkat szidta (akiket én kedvelek) de úgy hogy ezt meg azt megverné megtépné. Meg túl érzelgős dolgokat. Küldött egy csomó képet magáról. Hangüzenetekben is a sérelmeit mesélte h a kollégák hogyan viselkedtek. Volt egy videó amin magát vette fel az ágyon fekve és egy elég intim műtétjéről mesélt. Tudom hogy nem kellet volna megnézném ezeket. Aztán az történt h a férjem kitalálta h a nő pasija fogja nálunk csinálni az ablakokat. Kapott előleget, nem keveset. De sose jött megcsinálni. Közben szakítottak is, és konkrétan feljelentéssel kellet fenyegetni a pasast h vissza fizesse részletekben a pénzt. És a nő az én férjemnek sírta el h kiderült h mekkora szemét csaló az exe mert többeket lehúzott pénzel amit most rajta keresnek. Aztán persze kénytelen volt rendes 8 órás munkát vállalni, meg a férjem is közben elment máshová dolgozni. De ez az egész dolog több mint egy évig tartott. Közben én is vissza mentem dolgozni. Néha találkozom a nővel. Közben 3 embert rugatott ki tölünk. Akart nálunk munkát vállalni, de nem vették fel. Szóval nem tudom mit gondoljak. Bejött neki a férjem? Vagy ez az egész így rendben volt? Vagy bolond? Vagy én gondolom túl?

#házasság #Furanő
2022. aug. 8. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a mondás tartja: "Meg hát!"
2022. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Értem én hogy te még szereted őt. De kérlek vedd észre hogy ő már nem szeret téged.
2022. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A férjének is bejött a nő, különben hamar rövidre zárta volna a kapcsolatot.
2022. aug. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bejön neki a férjed, de remélem nem vagy annyira naív, hogy azt gondold a férjednek nem jött be. Miért nem rázta le a nőt? Miért engedte képeket küldjön magáról? Normális kapcsolatban élő ember ilyenkor elutasítja a másikat, nem hagyja, hogy zaklassa.
2022. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férjednek nem tetszene a nő, tudod, mikor hallgatta volna ügyintézés közben, az orrod előtt is a nyavalygását.
2022. aug. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A csapból is az folyik, hogy lazának kell lenni, meg ne féltékenykedjünk, hát itt az eredménye.
2022. aug. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönösen bejöttek egymásnak. Mindketten gusztustalanok amúgy, mert tudták, h terhes vagy.
2022. aug. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy a csaj bolond-e, de te biztos.

4hónapos terhesen mentél táppénzre, az eset 1 éve történt, de azóta már visszamentél dolgozni. Ki az a hülye, aki pár hónapos gyerek mellett visszamenne egy segélyszervezet féléhez? Mert kétlem, hogy túl lennétek ott fizetve.

A nőt meg nem vették fel hozzátok dolgozni, de azért 3 embert ki tudott rúgatni...

Te ennyire béna troll vagy, vagy mi van veled?

2022. aug. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!