Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban mit gondoltok arról a férfiról, aki kötőjellel felveszi a felesége vezetéknevét?

Figyelt kérdés
Mi az első ami eszetekbe jut arról a férfiról, aki felveszi a felesége vezeték nevét is? Mit gondoltok?

#névváltoztatás #Közös vezetéknév
2022. aug. 10. 14:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
16%
Általában a névfelvételről az jut eszembe, hogy testvéri energiákat generál a szexuális energiák helyett, és kihűti a kapcsolatot.
2022. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Picit nekem meglepő, de semmi közöm sincs hozzá, másik részről szerintem aranyos, hogy ő is ezzel jelzi, házas mivoltát.
2022. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
53%

#1:

Nem igazán értem amit írtál.

Azt írtad hogy "általában a névfelvételről az jut az eszedbe"....

Akkor ezek alapján az összes eddig megházasodott ember aki (valamelyik változatban amit a törvény enged) felvette a házastársa nevét akkor "testvéri energiákat generál és kihűti a kapcsolatát"???


A kérdésre válaszolva: modern gondolkodású férfinak tartom aki ilyet tesz. Él a törvény adta lehetőségekkel, és próbálja kifejezni a párja felé, hogy egyenrangú partnerei egymásnak. Tehát egyformán viselik egymás neveit.

Ez csak egy lehetőség, nem kötelező megtenni. Aki ilyet tesz, az nem ragadt le a múlt évszázadban.

2022. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
30%

Pont tegnap néztem hogy David Backham fia (Brooklyn Backham)egy dusgazdag csajt vett el akinek az apja is dusgazdag persze szoval egy dusgazdag családba állt be, es ő vette fel a csaj nevét.


Egybol egy korabbi kerdes igrott innen az eszembe amikor a proli pasik beházasodnak gazdag családokba.


A névfelvételrol is ez volt a veleménye,m hogy még ezzel is azt jelezné, hogy ő is a gazdagék családtagja mar es nemcsak a lányuk, ő is már odatartozik a vagyonba.

2022. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanazt, amikor a nő veszi fel (bármilyen formában): az ő neve, az ő döntése. Nem ez alapján fogom megítélni.
2022. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
14%

Folyt

Szoval a csaj vezetekneve ugye a csaj apjának valojaban a neve. A csaladi név. Azaz családba tartozonak akarja ezzel magát megjobban pozicionalni.

2022. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
89%
Semmit. Miért ne? Puskás Peti is felvette a felesége nevét.
2022. aug. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%

Alapvetően nem értem, minek vesz fel valaki más nevet. A személyazonossága, identitása megmarad attól még, hogy házasodik.


Ha ezen túllépünk, akkor modern gondolkozású férfinak gondolom, aki egyenrangú partnerként tekint a párjára.

2022. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Magánügy. Ettől nem lesz kevésbé férfi.
2022. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Kicsit meglepőnek találom, mert errefelé elég ritka. Arra gondolnék elsőre, hogy azt szeretnék hangsúlyozni, hogy egyenrangú feleknek tartják egymást.
2022. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!