Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban mit gondoltok arról a férfiról, aki kötőjellel felveszi a felesége vezetéknevét?

Figyelt kérdés
Mi az első ami eszetekbe jut arról a férfiról, aki felveszi a felesége vezeték nevét is? Mit gondoltok?

#névváltoztatás #Közös vezetéknév
2022. aug. 10. 14:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
22%
Ugyanazt, mint bármelyik nőről, aki felveszi a férje nevét: felesleges.
2022. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
28%

Személyes véleményem az hogy a nő tartsa meg a saját nevét, vagy egy az egyben váltsa le azt a férfiéra. Előbbi esetben opcionálisan, a férfi vegye fel a feleség vezetéknevét.

Semmi egyéb kötőjel meg névégződés nem elfogadható számomra.

2022. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem senki nem venné fel anò nevét ha az apja mondjuk egy csöves lenne. Ez a nők apja felé valamiféle jelzés szerintem
2022. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, nem különösebben érdekel. Munkatársam felesége nevét vette fel házasságkor, mert a sajátja túlságosan népszerű volt (Kovács).
2022. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
29%
Ilyen modernkori arisztokrata macsónak gondolhatja az ilyen magát.
2022. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem gáz! Ne vedd már rá a férjedet ilyenekre 😂
2022. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%

Menő.


Még sose láttam ilyent, de egy ismerős párnál láttam, hogy gondolkodnak rajta.

A csajnak nagyon különleges a vezetékneve (nem írom ide le, de egyértelműen egy vagány név) és a férfi elgondolkodott, hogy akkor minketten osztozzanak a vezetékneveken kötőjellel és a gyerekek is így kapják majd meg. Én amikor meghallottam ezt, meglepdőtem, de tökéletesen megértem az indokukat. Azóta viszont belegondoltam ebbe és arra jutottam, hogy ez egy iszonyatosan menő dolog.

Szerintem sok férfi úgy érezné, hogy elveszi a férfiasságának egy részét ezzel a húzással, szóval aki képes szarni a társadalom elvásársaira és nincs meg ez a "toxikus férfiassága" az mindenképp csak menő lehet.

2022. aug. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

Azt gondolnám, hogy valami különleges név lehet a csajé, amit így próbálnak meg kötőjelesen tovabbörökíteni.

Nekem az nem tetszik ha a feleség a férj nevét veszi fel, vagy fordítva pl. Nagy Pál+ Kis Éva = Nagy Pál+Nagy Éva vagy Kis Pál+ Kis Éva. Na, ez olyan mintha testvérek lennének.

2022. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
66%

"Ez a nők apja felé valamiféle jelzés szerintem"


Baromság. A nőnek jelez, hogy kölcsönösségen alapul a kapcsolatuk.

2022. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

"Azt írtad hogy "általában a névfelvételről az jut az eszedbe"....


Akkor ezek alapján az összes eddig megházasodott ember aki (valamelyik változatban amit a törvény enged) felvette a házastársa nevét akkor "testvéri energiákat generál és kihűti a kapcsolatát"???"


Igen, jól értetted.

2022. aug. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!