Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ilyen lány milyen feleség lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lány milyen feleség lesz?

Figyelt kérdés

Aki fiatalon a legmenőbb fiúkkal jött össze, instagramon mutogatta a testét, fenekét. Mindne hétvégén bulizott.

Ilyen lányok milyen feleségek lesznek?


2022. aug. 13. 12:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
semmilyenek
2022. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
Eleve naivitást sugall a kérdésed, ha szerinted manapság még szokványos a házasság.
2022. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%

Qrvából lesz a legjobb feleség.


Amúgy 2.feleségek lesznek, akikért középkorú férfiak hagyják el a családjukat.

2022. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
Tökmindegy, mekkora ribi, akkor is lesz egy csomó pasi, aki elvenné. Ha egy nő jól néz ki, tökmindegy, mit csinál.
2022. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
Elvált (jó esetben gazdag) feleségek, kik egyedül nevelik a gyereküket.
2022. aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%
#2 mivel a kormány a házasságra fizet ezért még létezik.
2022. aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Ismerek olyat, aki ilyen életet élt, de ma már nagyon szégyelli, és családot, házasságot szeretne. Nem hittem el róla, mert konzervatívnak ismertem meg, de ilyen stílusban nyomta gyerekkorától.


Másrészt. A kérdést fordítva is fel lehet tenni:


Mi lesz azokkal a fiúkkal, akik a legszebb csajokkal jönnek össze, az izmaikat mutogatják instán napszemüvegben, és minden hétvégén folyton buliznak?

2022. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Én eléggé adtam az érzésnek ilyen szempontból.


Hűséges feleség vagyok, imádom a párom és teljes értékű társa vagyok, akire érzelmileg, anyagilag, minden szempontból ugyanúgy számíthat, mint én rá. Hiába nem öltöztem zsáknak, mégis van két piacképes diplomám és egy normális állásom és tisztelem a kapcsolatom és akinek hűséget fogadtam. Továbbra sem öltözöm zsáknak, de nem is köteleznek rá. Be is baszna.


Gyerekem nincs, nem is lesz, nem lett szarabb jövőm azért, mert nem éltem szürke kisegérként.

2022. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
18%
Semmilyen, mert 30-40éves korukra úgy fognak már kinézni mintha a saját öreganyjuk lennének. Aztán megkeseredett cicásnéniként szidják a fiatalabbakat,hogy "elkapkodják előlük a faszikat"
2022. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%

#9

Aztán mitől? Ezek a nők legalább sportolnak... Különbek, mint egy átlagos tenyésznyúl.

2022. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!