Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg ennyire rossz feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire rossz feleség lennék akitől válni kell ?

Figyelt kérdés
Férjem egyre kibírhatatlanabb. Fiatalok vagyunk , van egy kisfiúnk . Mindketten dolgozunk átlagos életet élünk . Az utóbbi egy évben ha ki mozdultam barátokkal bulizni , vagy elutaztam baratnomet meglátogatni hatalmas hisztiket rendezett és ez egyre rosszabb és rosszabb . Hozza teszem nem minden hétvégés dologról van szó, csak nekem néha szükségem van egy kis külön töltött időre , kikapcsolódásra , stresszes a munkám , monoton néha az életem , főzök mosok takarítok gyereket nevelek , mindezt szinte egyedül kevés segítséggel . Nekem az okoz neha örömöt feltöltődést ha a barátaimmal el mehetek neha , akkor az rólam szól nem pedig arról , hogy hol a munkahelyen hol a gyermekemmek hol a férjemnek feleljek meg épp . Úgy érzem az egész életem nem szól másról mint mások kiszolgálásáról. A munkám is felszolgáló , otthon is néha egy cselédnek érzem magamat . Ha néha kimozdulnek akkor meg kegy a lelki zsarolás férjem részéről mert milyen anya az aki el akar menni másik városba barátnőzni meg szórakázni az ő szavával elve , válással fenyegetőzik az utóbbi időben . Haza jön egy barátnőm külföldről és szeretnénk elmenni egy hosszú hétvégére ahol csajok hárman leszünk , és meg el se mentem de már jön a hiszti a lelki zsarolás :( Tényleg ennyire szar lennék ?
2022. aug. 2. 20:43
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
63%
Most mit vársz tőlünk??
2022. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves a fiatok?
2022. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
11%
Soha nem értettem amúgy az ilyen Sáfrány Emese szintű dolgot. Az is feszt lelép a gyerek mellől. 🤢🤮🤮🤮🤮
2022. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
20%
Az anyaság nem a barátnőzésről szól.
2022. aug. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
90%

Kommunikáljatok rendesen a pároddal. Mondd meg miket érzel. Mondd meg ő mit tehet (terhek átválallása, vigyen el téged ő kikapcsolodni stb)

Felnőttek vagytok. Ez nem válóok, csak megoldandó dolog

2022. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
98%
Ő is eljár kikapcsolódni?
2022. aug. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
91%
Én megértelek kérdező, néha ki kell mozdulni, ott kell hagyni a mókuskereket, enélkül kiég az ember. A férjed egy érzelmi bántalmazó, bűntudatot akar kelteni benned és úgy manipulál hogy szar embernek érezd magad. Amíg te a barátnőiddel lennél ők elmehetnének egy hétvégére anyudékhoz, a nagyihoz vagy valahova, nem olyan nagy dolog ez. A férjed felnőtt ember, találja föl magát, nem igaz hogy egy hétvégét nem tud megoldani önállóan.
2022. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
94%

4

De nem is a rabszolgaságról bzdmeg!!!

2022. aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
98%

"

Az anyaság nem a barátnőzésről szól."


Az apaság meg nem a haverozásról szól. És arról sem, hogy kiszolgálják otthon. Vegyen részt a gyerek nevelésében és a háztartás ellátásában.


Mellesleg normális mértékben minden szülőnek joga van a magánélethez is. Nem a gyerek rabszolgája egy szülő.

2022. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
98%

A párod kontrollmániás. Saját tapasztalat, az előző barátnőm ilyen volt. Szerencsére nem vállaltunk gyereket, de azért megszabadulni tőle nem volt egyszerű. Ráadásul ez egy olyan dolog ami nem kerül felszínre csak évek alatt... először azt hiszed jaj de szeret, milyen idilli, hogy egy percet se bír ki nélküled.. aztán jön a manipuláció, zsarolás, öngyilkossággal fenyegetés..

Engem is kb "ketrecben" tartott a barátnőm, nem mehettem sehova, haverokkal sörözni arról nem is álmodhattam, a mobilomra nyomkövetős appot rakott, mobilomat naponta ellenőrizte, törölnöm kellett magam facebookról meg mindenhonnan nehogy írjak egy ismerős csajnak, a végén már engedélyt kellett kérnem tőle ha elmentem a boltba..


Úgyh Kérdező menekülj amíg nem késő

2022. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!