Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ilyen lány milyen feleség lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lány milyen feleség lesz?

Figyelt kérdés

Aki fiatalon a legmenőbb fiúkkal jött össze, instagramon mutogatta a testét, fenekét. Mindne hétvégén bulizott.

Ilyen lányok milyen feleségek lesznek?


2022. aug. 13. 12:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%

*sóhaj*

Egy újabb bosszúfantázia.

2022. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%
Én sokat buliztam, sokat válogattam, akit kinéztem magamnak azzal 95 százalékban össze is jöttem. Főleg 18-24 éves korom között sok kalandom volt. Aztán valami átkattant, megkomolyodtam és hosszú kapcsolataim lettek, ezekben hűséges voltam/vagyok.
2022. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
40%

Menő, szexi férfiak dédelgetett, gazdag feleségei lesznek, akik nem a panelben fogják szaggatni a nokedlit miután hazamentek a gyárból, hanem színes életet fognak élni a menő párjukkal és együtt fognak járni szórakozni, wellnessezni stb.


Miért gondolod hogy a "feleség" szó 3-4 poronyot lepetéző, éjjel-nappal a gáztűzhely felett görnyedő, a kövér gyári melós férjének maximálisan alárendelt, "bocs hogy élek" típusú nőt takarhat?


Nem 1822 van.

2022. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
26%
Legjobb. Hisz kurvából lesz a legjobb feleség.
2022. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
62%

Nem csak azon múlik, hogy csapta szét magát fiatalon az ember lánya.

Egy idő után a legtöbb ember megkomolyodik. A 30-hoz közelítve képbe jön a konkurencia, különösen a nőknél. Azokkal a lányokkal kezdenek keverni a jópasik, akik 5-6 éve még a játszótéren viháncoltak a barátnőikkel.Ezért igyekeznek mielőbb megállapodni egy viszonylag jó partival. Amit azért lehet találni, mert a férfiak többsége 30 körül már nem akkora nagy király a 20 éves lányoknál.

2022. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
58%

Sajnos az ilyen nők is mindig fognak találni valami balekot, aki miután már kikalandozták magukat, megadja majd nekik azt a biztonságot és feltétel nélküli szeretetet, amit igazából meg sem érdemelnek, amekkora luvnyák voltak huszonévesen :D


Férfiként ezt el kell fogadni, hogy (evolúció)genetikailag a nők ilyenek: fiatalon, amíg válogathatnak nem érik be a tökéletesnél kevesebbel. Hiszen girlpower van, meg "you go girl", meg amit csak el tudsz képzelni, és hát mindenki hercegnő, csak a legjobb jár, a nőnek csak meg kell jelennie. Aztán amikor ezek a férfiak átb*ssz*k őket jópárszor a palánkon, vagy csak simán megunják ezt a "gyökértelen" életet, addigra látják, hogy közben meg az átlagjózsik szépen előrelépkedtek az életben. Az átlagjózsik pedig eddigre már eléggé kiéhezettek ahhoz, hogy a nők az elmúlt években felszedett manipulációs tudásukkal meg tudják őket bolondítani, és elveszik őket feleségül. Hogy aztán 10-20 év múlva majd egy nagyobb vita hevében odavágják, hogy amúgy soha nem is tetszett nekik a férjük, csak azért mentek hozzá, mert jó apának-férjnek tűnt.


A férj pedig összeomlik, mert rájön, hogy élete addigi 20 éve egy hazugság volt, amiben ő volt a balek, akin mindenki röhög.



Ez persze csak a nők többségére vonatkozik, vannak kivételek, akik hajlandóak huszonévesen elköteleződni, és együtt felépíteni a közös életüket egy korukbeli sráccal. Mert időben rájöttek, vagy megtanították nekik, hogy nekik is oda kell rakniuk magukat, nem "jár" semmi alanyi jogon.

2022. aug. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem megtippelheto. Nekem van olyan baratnom aki 20 eves koraig eszmeletlen nagy rbanc volt, es nem ilyen dolgokra gondolok, amik a kerdesben szerepelnek, hanem konkretan csak az nem dugta meg aki nem akarta. Mar 20+ pasival lefekudt mikor a ferjet megismerte, akivel szinten csak dugni akart egyet. Ket evvel kesobb a pasi elvette, mar eltelt het ev es a masodik gyerekuket varjak. Baratnom mindig is huseges volt a ferjehez amit o azert tart termeszetesnek es "konnyunek" merthogy "kielte" magat elotte. A tinedzserkori baratai elmondasa alapjan (engem ferjezetten ismert mar meg) ok se gondoltak hogy egy rendes huseges asszony lesz belole, mert tenyleg ordas nagy k. volt.

27n

2022. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
31%

17. Egy 15 évvel idősebb vagyok nálad,szóval én is láttam ezt-azt.

Aki rbanc volt, az az is marad. Egy dolog, hogy valaki nő létére nagy bulihuligán. De aki havonta mással dugatja magát, az szülhet akárhány puruttyát, ha eljön a pont, akkor esélyes, hogy odatolja a mókust másnak is.A nők nagyon jól tudják ezt titkolni. És ha fehér a máj, akkor nagyon nagy változás kell, hogy tényleg hűséges legyen egy férfihoz.

Ez olyan, mint a krvás pasas. Nemigen lehet megváltoztatni.

2022. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!