Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feladnád az egész életedet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnád az egész életedet egy új szerelemért?

Figyelt kérdés

Nemrég házasodtunk össze, együtt vásároltunk házat, együtt terveztük a jövőnket.

Megismertem valakit gyanútlanul, akibe beleszerettem, és úgy érzem megtaláltam mellette önmagam.

Összetörném a férjem szívét, biztos belebetegedne. Régimódi, számára már 2 év után biztos volt, hogy mi együtt öregszünk meg.


Mit tennétek?


2022. aug. 14. 14:49
1 2
 11/12 anonim válasza:
49%
Nőként egy nőbe szerettél bele? Akkor dobd be a közösbe, szerintem a férjed még örülne is neki. :) Nem írtad mennyi idős vagy, de szerintem nem felnőtt korában jön rá valaki, hogy meleg.
2022. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a szerelmednek akkor is kellesz majd, ha elmúlt a szerelem.

Másrészről nem tudsz valakibe gyanútlanul és akaratodon kívül beleszeretni, ebben már benne volt, hogy a párodat nem szereted, ha nyitottan állsz másokhoz. Én nem kerülnék ilyen helyzetbe, ha elégedetlen vagyok a párommal, mert megváltozott, vagy becsapott és nem is olyan, ami alapján beleszerettem, akkor elhagynám, de amíg vele vagyok, nem kezdenék ki mással.

2022. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!