Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hisztis férfi? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis férfi? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Férjem borzasztó ahogy viselkedik 😔 leirom a tegnapi szituációkat:

Ő nem vezet (nincs jogsija) egy kocsi beallon álltam ki, és egy kis lyukba belementem és megbillent a kocsi, előző nap leert az alja, de akkor épp nem. Amúgy ez egy füves beallo volt, csak egy nagyon picit ért oda, de ő kiabál ne ne ne ne, hat en megijedtem mi az isten baja. Erre mondja hát nem igaz hogy tegnap is ezt csináltam na erre inkább nem mondtam semmit, max meresztettem a szemem.

Következő : bőg a gyerek hátul, ő is ott ül, én meg vezetek, közben énekelek, és következoleg meg azért szid le, mert én 3 másodpercenkent belenezek a visszapillantoba, hogy sir a gyerek. Hogy én figyeljem csak az utat, meg fogom ölni a családomat, stb. Persze erre már én is ideges lettem, össze vesztünk. Pár óra múlva megbeszéltuk hogy mindketten idegesek voltunk (mondjuk én nem...csak attól ahogy ő kiakad a semmin)

Erre később grillezunk és Ahogy oda hajoltam hozzá, véletlenül a kés ami a kezemben volt, közel volt a fejéhez, közben fogtam a gyereket nem vettem észre. És mondta hogy hát ne tartsam már közel a fejéhez a kést. Én meg mondtam, jolvan, na. De nem bunkón. Normálisan. Ez szerinte idegesito hogy én miért így mondom hogy jolvan na. Miért nem azt hogy jolvan..

Aztán meg sütöttem a húst, a gyerek a kezébe volt, bogott. Nem tudtam oda menni. Végül odamegyek, elkezdi hát nem hallod hogy a gyerek téged hív? Mondom szerinted ide tudtam jönni? Sütöttem a húst. És ledobtam az asztalra a csipeszt, elvettem a kicsit. Erre ő felallt és eldobta a széket, később leorditott hogy én hogy képzelem hogy így beszélek vele...

Aztán próbáltam bekulni, vittem neki kajat, erre tök undokul hogy neki nem kell én idegesítő vagyok...

Na most szerintem ezek a dolgok nem idegesítő dolgok. Csak egyszeruen ő allandoan feszült és egyből pattan, a gyerekek miatt, vagy én nemtudom, egyszerűen ő ilyen. Ha a szomszédban flexelnek, ő ideges. Minden idegesíti. A gyerek ha sír, akkor magán kívül van.

Mit kezdjek ezzel? Most is nyaralunk és tegnap este óta hozzám se szól. Tönkre teszi ezt is. Katasztrófa ez a hiszti


2022. aug. 15. 09:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem bírja a képed, csak sajnos legyártott veled egy gyereket, így sarokba szorítva érzi magát.


Most erre mit írjunk? Te még ott tartasz, hogy ő a hisztis, nem a felismerésnél, hogy nem bírjátok egymást. 2-3 év és megoldódik úgyis.

2022. aug. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
Nem kötelező házasodni, házasnak maradni ha utálod a férjed.
2022. aug. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Inkabb úgy tűnik ő nem tud elviselni engem... 😏. Pedig szerintem semmi borzasztót nem csináltam 😔
2022. aug. 15. 09:11
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ne hisztinek neveznem.......
2022. aug. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Akkor minek? Bocsánatot kéne kérnem? Mert ő biztos azt várja.
2022. aug. 15. 09:12
 6/22 A kérdező kommentje:
Ja en semmi sértőt nem mondtam, de ő lebunkózott😏
2022. aug. 15. 09:12
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem mer válni, de igazából ez az egész családosdi, elkőtelöződösdi, úgy hiányzik neki mint púp a hátára.

Lehetne azon dolgozni hogy változzon a szitu, de kérdés hogy te, és legfőkép ő akar e? Ha nem akkor amint lehet válj el.

2022. aug. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
De en tényleg rossz voltam? Mert mindig engem hibáztat, én meg rosszul érzem magam miatta hogy idegesítő és rossz vagyok 😔
2022. aug. 15. 09:14
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan emberrel kötötted össze az életedet és szültél neki gyereket aki míg nem nőtt fel.

Ezen kívül valamilyen problémája lehet amit már régóta hordoz magával, ezt meg kellene oldania.

2022. aug. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

5,6 Egyébként ő érzi hogy szereted őt?

Mert én úgy látom nem. Férfiak eleve sokszor féltékenyek a az asszony által náluk jobban szeretett gyerekre.

2022. aug. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!