Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hisztis férfi? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztis férfi? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Férjem borzasztó ahogy viselkedik 😔 leirom a tegnapi szituációkat:

Ő nem vezet (nincs jogsija) egy kocsi beallon álltam ki, és egy kis lyukba belementem és megbillent a kocsi, előző nap leert az alja, de akkor épp nem. Amúgy ez egy füves beallo volt, csak egy nagyon picit ért oda, de ő kiabál ne ne ne ne, hat en megijedtem mi az isten baja. Erre mondja hát nem igaz hogy tegnap is ezt csináltam na erre inkább nem mondtam semmit, max meresztettem a szemem.

Következő : bőg a gyerek hátul, ő is ott ül, én meg vezetek, közben énekelek, és következoleg meg azért szid le, mert én 3 másodpercenkent belenezek a visszapillantoba, hogy sir a gyerek. Hogy én figyeljem csak az utat, meg fogom ölni a családomat, stb. Persze erre már én is ideges lettem, össze vesztünk. Pár óra múlva megbeszéltuk hogy mindketten idegesek voltunk (mondjuk én nem...csak attól ahogy ő kiakad a semmin)

Erre később grillezunk és Ahogy oda hajoltam hozzá, véletlenül a kés ami a kezemben volt, közel volt a fejéhez, közben fogtam a gyereket nem vettem észre. És mondta hogy hát ne tartsam már közel a fejéhez a kést. Én meg mondtam, jolvan, na. De nem bunkón. Normálisan. Ez szerinte idegesito hogy én miért így mondom hogy jolvan na. Miért nem azt hogy jolvan..

Aztán meg sütöttem a húst, a gyerek a kezébe volt, bogott. Nem tudtam oda menni. Végül odamegyek, elkezdi hát nem hallod hogy a gyerek téged hív? Mondom szerinted ide tudtam jönni? Sütöttem a húst. És ledobtam az asztalra a csipeszt, elvettem a kicsit. Erre ő felallt és eldobta a széket, később leorditott hogy én hogy képzelem hogy így beszélek vele...

Aztán próbáltam bekulni, vittem neki kajat, erre tök undokul hogy neki nem kell én idegesítő vagyok...

Na most szerintem ezek a dolgok nem idegesítő dolgok. Csak egyszeruen ő allandoan feszült és egyből pattan, a gyerekek miatt, vagy én nemtudom, egyszerűen ő ilyen. Ha a szomszédban flexelnek, ő ideges. Minden idegesíti. A gyerek ha sír, akkor magán kívül van.

Mit kezdjek ezzel? Most is nyaralunk és tegnap este óta hozzám se szól. Tönkre teszi ezt is. Katasztrófa ez a hiszti


2022. aug. 15. 09:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs türelme +hisztis .A leirasod alapjan ugy gondolom hogy sok ez neki .
2022. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
28%

Először a párodat kell szeretni, aztán a másidik pedig a gyerek.

Sok esetben azért is romlanak meg a kapcsolatok mert a gyereket jobban szereti az anya, pedig első a férj és második a gyerek, sokszor rossz a sorrend.

2022. aug. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Első körben le kéne ülni, megbeszélni, hogy akarjátok-e még ti együtt folytatni. Mert rajta az látszik, hogy minden apróságba beleköt (ez általában valami nagyobb, általánosabb problémára szokott utalni); rajtad meg tényleg nem a szeretet látszik.
2022. aug. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle válni szeretne?

Attól mert ő nem csinál semmit sem te még el mehetsz a gyerekkel most sétálni,fürdeni elvégre nem mindegy hogy telik el az idő.

2022. aug. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
98%

Pfú, én kivagnam a kocsiból valami kihalt helyen és találjon haza ahogy akar. Mekkora.... Ott ül a gyerekkel, legalább foglalkozhatna vele. A kaját is ráborítottam volna.

Ez nem társ, hanem egy kolonx a nyakadon

2022. aug. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan már nem szeret téged és nem akarja az egész család mizériát, csak nem mer lépni. Helyette szépen leveri rajtad a frusztrációját, ennyi az egész. Tűröd ameddig tűröd, de jobb nem lesz.
2022. aug. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
57%
Kevés a sex azért feszült.
2022. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Beszélsz vele, mrhmondod h nem oldjátok meg és nem változtat az idióta viselkedésén, akkor vállsz.

N 30

2022. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baja, hogy te egyszerűen jobb vagy nála? Te vezetsz például. Lehet az élet más területein is sikeresebb vagy. O meg irigy, és bocsi de szerintem már nem szeret. Ne kinlodj vele szerintem. Jobbat erdemelsz.
2022. aug. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az is lehet hogy nem akarja ezt az egészet inkább lenne egyedül .De sztem beszélj vele mert igy ki tudja mi a baja .
2022. aug. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!