Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi ezt csinálja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi ezt csinálja egy nő arcával, annak milyen okai lehetnek?

Figyelt kérdés
Egy kollégámmal csapatépítőn hosszabban beszélgettünk, majd nekem el kellett jönnöm vizsgázni. Jó volt a beszélgetés, egymásra hangolt, könnyen megnyíltunk, kifejezetten intim lett a hangulat, nem testiségre gondolok, hanem lelki intimitásra, én különlegesnek éreztem. Azóta furcsa valami. Nagyon halk és kimért velem a férfi, és rengetegszer azon kapom, hogy az arcomat nézi, inkább bámulja.Egyszer kétszer beszéltünk pár szót azóta, és közben nem a szemembe néz, mint régen, hanem vizsgálja az arcomat, számát, orcámat De nem keresett meg, nem hívott fel, tehát nem közeledett hozzám, mi okból az arcom bámulása, és miért csak azóta?

#bámulás #Arcpàsztázás
2022. jún. 8. 13:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg tőle?
2022. jún. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Kérdezzem meg, hogy miért nézed az arcomat?
2022. jún. 8. 13:53
 3/29 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem le scannelt téged, hogy van e olyan dolog az arcodon ami támadni akar.
2022. jún. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
50%
Szopasrol fantáziál.
2022. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a háromszögeléses PUA technikát próbálja meg rajtad alkalmazni.


Ez egy olyan - állítólag Stanford egyetem komoly tanulmányai alapján készült - pszichológiai technika, hogy nézz a nő egyik szemébe, majd a másikba, majd a szájára, majd vissza az egyik szemére, a másikra és a szájára és a nőben spontán inger keletkezik arra, hogy megcsókoljon.


Ilyen csodatechnikákat tanítanak óránként 5000 forintért meg 60 ezres 3 napos siófoki szemináriumokon.

2022. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
61%

Napi èrtelmetlen èrtetlenkedès.

Amúgy megválaszoltad az utolsó mondatoddal

2022. jún. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Hűha....bár kétlem, hogy ilyen tanfolyamra befizetett volna, de ösztönösen is működhet ilyesmi gondolom. 4. A tarantulát keresi az arcomon, értem 😀
2022. jún. 8. 14:03
 8/29 A kérdező kommentje:
7. De ha egyszer már égbekiàltóan nyilvánvalóan bámul? Csak felmerülhet bennem a kérdés, miért...dolgozom, ebédelek, beszélgetek nőkkel, ő pedig bámul...
2022. jún. 8. 14:06
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Bámulj vissza!
2022. jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%
Gyönyörködik benned?!
2022. jún. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!