Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Muszáj együtt maradnom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj együtt maradnom a férjemmel mert már van gyermekünk és lemondani az új szerelemről?

Figyelt kérdés
2 éves múlt a kisgyermekünk, és én szerelmes lettem valaki másba. Ráadásul más országban él az illető, akitől meg tudok olyan dolgokat kapni, amiket a páromtól nem. Többek közt a lelkizés és sokkal több mindenben hasonlóan gondolkodik velem. El kell felejtsem az illetőt, le kell mondjak arról, ami esetleg nagy szerelem lehet, vagy érdemes megpróbálni, fontolóra venni, hogy maradok-e a régi életemnél vagy váltok. Ráadásul úgy érzem, hogy a 3. személy jobban ragaszkodik hozzám. Ha neki nemet mondok, összetörne ő is, viszont a férjem úgy érzem, kevésbé. Abból az okból kifolyóan sem, mert nincsenek olyan mély érzései. A kisgyermek félek, hogy lelkileg megsérülne változás esetén, viszont az sem jó neki, ha érzi szülei közt nem teljes a harmónia. Milyen lehetne az ideális döntés? A szüleim kiborulnának ha életet változtatnék. Ráadásul ez esetben lehet, elveszítem a gyermekünket...
2011. szept. 20. 20:01
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
53%
Elveszítenéd a gyereket..nekem ne haragudj rohadtul nem jutna eszembe ennek fényében ilyenen gondolkozni.
2011. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
íme egy kitűnő példa miért nem kell olyan korán gyereket vállalni ..
2011. szept. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
61%
Hát először is jobban megkellett volna gondolnod kivel házasodsz meg. Másodszor ha nem találkoztál még személyesen az illetővel akkor ne kockáztass mert lehet élőben tök más. De ha ismered személyesen is és tényleg frankó akkor válts, ne cseszd el az életed ilyen "hátha megsérül a gyerek" indokkal, egyáltalán nem biztos hogy megsérül. Lehet később tovább romlik a házasságod és akkor még nehezebb lesz. Hány éves vagy?
2011. szept. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Első válaszoló nem értem mire gondolsz, fejtsd ki légy szíves.
2011. szept. 20. 20:05
 5/39 A kérdező kommentje:
33
2011. szept. 20. 20:06
 6/39 MákosLajos ***** válasza:
értem a problémád ez nagyon nehéz kérdés, senkinek sem kívánom hogy olyan emberrel töltse le az életének akár egy évtizedét is akit nem tud szeretni vagy nem szeretik viszont:S viszont a gyermek érdekei mindig fontosabbak a sajátjainknál mivel a szülők legtöbb esetben nem tudnak anyázás nélkül elválni, ezért sínyli meg a lurkó. Ha megtudnátok oldani a békés elválást, idilli anyázás mentes gyerekkorát, akkor merj csak gondolkodni a lehetőségen egyáltalán, addig viseld rossz döntésed következményét...
2011. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
62%
Egyértelműen NE kezdj bele egy másik kapcsolatba.
2011. szept. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy érzed, de a kocsit meg a házat hagyd meg a férfinak!
2011. szept. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Nem lenne anyázásos szakítás, az biztos...
2011. szept. 20. 20:08
 10/39 anonim ***** válasza:
21%

Csak a kérdésedet olvastam el és válszolok is: MUSZÁJ! Ok: hozzá mentél feleségül és esküt tettél le amire látom nem emlékszel, mert biztos rohadt nehéz a memoriád. Megvan írva a nagykönyvben hogy nincs paráznaság! A paráznaság házasságtörést jelent!

"Így ketten egy testté lesznek, ezért õk már többé nem kettõ, hanem egy test.

Az ember tehát nem választhatja szét azt, amit Isten eggyé tett.”

2011. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!