Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, milyen apró kedvesk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, milyen apró kedveskedést kaptok a férjetektől? Minek örülnétek a legjobban?

Figyelt kérdés
2022. aug. 19. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Amikor elviszi a gyereket 2-3 órára es egyedül lehetek a lakásban. A legcsodálatosabb érzés.
2022. aug. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nemaRendőrség ***** válasza:
86%

Férj vagyok, feleségem a talpmasszázst és a (nem szexuális, pl szemöldök) simogatást élvezi nagyon.


Illetve kap minden hónapban elsején egy kis ajándékot, egy csokit, egy virágot stb. Május 1ből nőtte ki magát.


De igazából csak azért válaszoltam mert engem is érdekelnek miket próbáljak még ki

2022. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú, az én párom elég kedveskedő típus. Az érdeklődési körömbe illő dolgokból (pl. kedvenc könyv) kaptam már tőle több apróságot is, mivel imádok sütni, sütéshez szükséges mindenféle kelléket is, táskát, ruhát, könyvet, ékszert, de gyakran hoz nekem csokoládét, a kedvenc kekszemet is. Vagy kaptam már spontán többször virágot, raffaellót.
2022. aug. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hoz fagyit 😅
2022. aug. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a masszázst imádom tőle a legjobban, illetve virág virág 😊
2022. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
Nem érdemlek még semmit.
2022. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan dolgokat amiket szeretek. Könyveket olvasáshoz, energiaitalt, a kedvenc kínai kajám, a kedvenc édességeimet, nőnapon plüssvirágot mert azt szeretem, tortát szülinapomra, a kedvenc jegeskávémat, masszázst stb stb.
2022. aug. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Időnként csak úgy meglep virággal, csokival. Gyakran főz nekem. Tolerálja ha rossz a kedvem, mindig édesen megmosolyogja és ilyenkor már a nézéséböl tudom, mit gondol - nekem ez rengeteget segít a harmónia fenntartásában, észrevenni ha nem olyan vagyok, és így elkerüljük hogy feleslegesen vitázzunk. És becézget mások előtt is, tündéremnek, hercegnőmnek hív a mai napig - mindezt úgy, hogy egyáltalán nem érződik nyálasnak vagy túl soknak, csak kedves hogy ilyen szépen szól hozzám.
2022. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!