Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki nem szerelemből házasodott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem szerelemből házasodott és később elvált az megbánta?

Figyelt kérdés
2022. szept. 3. 16:14
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Kovetem
2022. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért bánná meg? Tegyük fel, hogy a pénzért tette. A pénzt megkapta, jöhet a következő.
2022. szept. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az olyanok akik ugy valasztanak ferjet hogy az tamogato es jo családapa, azok nem váltak el.(persze szerelem kemia meg kanyarban a nő részéről, de nekik a penz kell, meg a gyereknek olyan apa aki ki is tart a csaladja mellett es ez nekik igy jo holtomiglan is. Félre nem járnak.ismerem őket.)
2022. szept. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom bővebben mit.

Ezeknek a nőknek korábban voltak már kudarcos kapcsolataik. Már csak annak is örülnek ha vki "ronda",de legalább hű és oénz is van. Tetszenek nekik ugyan az alfák és jópasik de nekik nem szerelem kémia az élet hanem a stabil évtizedes párkapcsolatok papucsokkal az igazi élet.

Volt akinek udvarolt egy helyes srác, de elég nekik egotoningnak csak, azaz le is rázzák a jopasikat is. A bókokat flörtöt begyűjtik rendesen a pasiktól, de maradnak jámboran a rendes dolgoshű mellett.

2022. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Én is prrlobáltam már ezt hogy rendes jóval járok komolyan, egy évig bírtam csak. 1 év mulva mar azt is utáltam ha csak levegőt vesz. Nekem ehhez nincs gyomrom. Inkább az alfák kémia szerelem meg pár éves kapcsolatok, mert én speciel képtelen vagyok rendesjókkal lenni.


Es amig nekik 10 20 50 évig is ugyanaz a férjuk ennyi idő alatt nekem meg volt vagy 10 alfám.

2022. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem az első párom és sajnos túl későn jöttem rá. Családi körülményeimből adódóan így alakult. Kicsivel több a párom fizetése, de nem élünk luxusban. Inkább csak az a kérdés megéri-e tovább vele maradnom abban a reményben, hogy örökké fogjuk bírni egymás mellett. Neki én vagyok az első nagy szerelem.
2022. szept. 3. 20:09
 7/9 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem pár hónapja jobb csak a fizetése. Előtte kb. annyi volt a fizetése, mint nekem. Még mielőtt megkapnám, hogy biztos a pénz miatt….
2022. szept. 3. 20:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Hozzá ne menj

Első kapcsolat

Nem is szereted

Hogy pl apukád szerint jó férj lenne, az kevés lesz egy életet együtt leelni

2022. szept. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos már hozzámentem 2 éve.
2022. szept. 4. 03:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!