Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki gyereket vállalat férfikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki gyereket vállalat férfiként annak mi ebben a jó?

Figyelt kérdés

Most őszintén.

A párotokat nem érdeklitek többet, vagy nagyon max néha egy kicsit.

Ellenben 10szeres munka zúdul a nyakatokba.

Mi ebben a jó nektek?



#gyerekvállalás #Mi a pláne
2022. szept. 3. 19:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%

A nőnek zúdul tizszeres munka a nyakába amibol a ffiak nem vállalnak részt, aztan ha az asszonyban nincs tobb kapacitas mert hullaként rogynak össze, akkor meg morognak.

Ez mellett leamortizalják a nőt. Annak saját magára sincs ideje ereje sem.

2022. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
42%
Talán az, hogy értelmet ad az életednek? Amennyivel több munka, annál több öröm is. Hol látsz te boldog magányos embert?
2022. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
83%
Te mit pörögsz ezen ennyit? Ha akarnál gyereket se lenne kit teherbe ejtened, igazam van?
2022. szept. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
31%

#1: Szépen szemlélteted micsoda boldogság a gyerekvállalás a párkapcsolatban :D


Kérdező! Pusztán logikai szempontból megközelítve a férfiak számára a gyerekvállalásnak, sőt a házasságnak sincs semmi értelme, sőt kifejezetten hátrányos.


Ha neked a szabadságod rendkívül fontos, akkor tényleg ne nősülj meg, és ne vállalj gyermeket sem.


Hidd el rengetegszer lefutattam ezt magamban, mindezt úgy hogy épp most várjuk az első kisbabánkat (többet nem is szeretnénk).

Már a terhesség időszaka alatt is rengeteget veszítesz a szabadságodból...


Viszont szerintem jó érzés lehet szeretni egy kisgyermeket és érezni, hogy ő is szeret engem. :)


35F

2022. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
91%
Én inkább úgy mondanám, hogy sokan túl korán vállalnak gyereket. Valaki már fiatalon is képes nagyon jó apává válni, de azért lássuk be, ez eléggé ritka dolog. Az embernek először saját magát kéne rendbe raknia anyagilag, egészségügyileg, szellemileg stb. Ha ezek megvannak (ami egy férfi esetében általában a 30-as vagy 40-es éveire valósul meg), akkor kéne azon gondolkodni, hogy gyereket vállaljon. A gyerekvállalás sokkal többről szól, minthogy "Most gumi nélkül dugunk, azt' lesz valami!", de sajnos rengeteg embernél a kettő egy és ugyanaz...
2022. szept. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%
A férfiaknak általában a sokkal könnyebb vége jut a gyereknevelésben. Inkább a nők miért akarnak.
2022. szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
20%
Jó eséllyel hétvégente látod csak a fél fizetésed meg mehet gyerektartásra
2022. szept. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
60%
Nem csak azért csináljuk, mert "jó". Az ilyen egy egy önző életfelfogás.
2022. szept. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ugyanaz, mint a nőknek. Nyilvánvalóan az ember (férfi vagy nő, tökmindegy) élete drasztikusan megváltozik egy-több gyerekkel, de ha vágyik a családra, ha szeretne szülővé válni, ez az egyik célja az életben, akkor nyilván az a jó neki benne, hogy eléri ezt a célt és boldoggá teszi, hogy ott van az életben, ahol szeretne lenni. A családi élet boldogsága mellett, mert azért nem csak rossz oldala van ám a gyerekvállalásnak (nem hazudok, van olyan is, de személy szerint több jót látok benne, mint rosszat).


Amúgy eleve a kiindulási alapod helytelen. Ebből a két mondatból:

"A párotokat nem érdeklitek többet, vagy nagyon max néha egy kicsit.

Ellenben 10szeres munka zúdul a nyakatokba."

konkrétan egyik sem igaz. A női oldalról tudom biztosan mondani, hogy a férjem továbbra is nagyon érdekel, szexuálisan-érzelmileg-mentálisan-mindenhogy, ahogy a gyerekek előtt is, a 10x-es mennyiségű munka meg hülyeség, mert persze a gyerekkel járnak extra feladatok, nyilván megosztozunk azokon is, mint előtte minden más egyéb feladatunkon. Igen, a prioritások változnak átmenetileg, de ez visszarendeződik, amint a gyerekek kicsit nagyobbak lesznek (és nem kell erre tizenéveket várni feltétlenül, 1-2 éves gyerek mellett már sokkal könnyebb, mint újszülött mellett ilyen szempontból), legalábbis ha tisztában vagy már a kezdetektől azzal, hogy kb mire számíthatsz és beleteszed az időt és energiát már a nulladik percből kezdve.


Amúgy szerintem amit leírsz, hogy csak nyűg a gyerek és a nő is elfordul a párjától meg mittudomén, az akkor igaz, ha nem is akartad egyáltalán a gyereket, csak valamiért bevállaltad, és miután már ott van sem akarsz vele foglalkozni, ezért az "asszonyra" bízod a legtöbb munkát, te meg megpróbálod úgy élni az életed, ahogy gyerek előtt, minimális változásokkal- na, ebből lesz az, hogy a gyerekeddel töltött idő is kín és a nő is elfordul idővel tőled. Legalábbis, a környezetemben én csakis ilyen helyzetekben láttam ezt a forgatókönyvet, ahol a férfi is akarta a családot (mármint tényleg vágyott rá, nem csak úgy mondta), ott sem a kapcsolat nem sínylette meg a gyerekeket, sem a családi élet nem nyűg számukra.

2022. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
3. És akkor nem is érdekelhet hogy embertársaim, akik ezt a szenvedést bevállalják, azok ezt miért teszik?
2022. szept. 3. 20:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!