Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki gyereket vállalat férfikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki gyereket vállalat férfiként annak mi ebben a jó?

Figyelt kérdés

Most őszintén.

A párotokat nem érdeklitek többet, vagy nagyon max néha egy kicsit.

Ellenben 10szeres munka zúdul a nyakatokba.

Mi ebben a jó nektek?



#gyerekvállalás #Mi a pláne
2022. szept. 3. 19:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
#16 Hallottál már a kotonról? Mert nagyon úgy néz ki, hogy nem. De ha mégis, gondolom te akkor is egy erkölcsileg megingathatatlan ember vagy, aki szerint bűn "eltékozolni a férfiember magját", hiszen a szex csakis gyereknemzés céljából létezik.
2022. szept. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
0%
21, egyáltalán nem erről szólt a válaszom.
2022. szept. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szempontból amúgy a nőnek mi ebben a jó? Nincs egy szabad perc nyugta sem, mert állandóan a gyerek igényeit elégíti ki. Nem tud semmit csak úgy spontán megtenni, tartani kell a napirendet, mert ha elengedi magát rosszabb lesz. Ahogy nő a gyerek, mindig mindenki őt cseszteti, ha valami nem ok vele. Állandóan felelősséget kell érte vállalnia. Ide vinni oda vinni.


Gyerek nélküli nőként meg tespedhet amennyit akar, annyit bulizik amennyi jólesik, bármikor bármit kedve szerint cselekedhet. Még drogozhat is vagy halmozza az élvezeteket ahogy csak bírja.

Csak ebben az esetben nem fogja soha megélni milyen érzés valakinek életet adni, és aztán segíteni őt az önállóvá válásban. Feltételezhetően az apáknál is létezik ilyen "én utódom" érzés.

2022. szept. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
23# Anyai ösztön.
2022. szept. 4. 09:29
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
#24 ennyi erővel apai ösztön is létezik, nem attól lesz "jó" megélni valamit. Nőknél is sokaknak szenvedés a gyerekvállalás, a családosdi, csak nők még annyira se léphetnek le, mint a férfiak. De nem minden nőnek jó, csak mert "anyai ösztön". Akkor lesz jó a gyerekvállalás, ha olyan beállítottságú az ember, hogy családra vágyik, megállapodni, gyereket nevelni, képeslap-karácsonyt megélni, stb. Akkor tökmindegy, hogy férfi vagy nő az illető, jó érzés lesz számára a gyerekvállalás. Ha nem ezt akarja, de mégis bevállalja ilyen-olyan okokból, akkor nem. Nem atomfizika, ezt elég egyszerű szerintem megérteni.
2022. szept. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

25. Olyan hogy apai ösztön nincs. Olyan van hogy e férfi vállalja a gyereket meg olyan hogy nem.

Sajnos ez az esetek többségében csak a gyerek megszületése után derül ki.


És az itteni hisztiző “minden férfi lusta disznó” nők szerint többnyire negatív a mérleg.

2022. szept. 4. 12:36
 27/28 anonim ***** válasza:
53%
Kussolj el
2022. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. az, hogy szeretem a gyerekeimet, vágytam rájuk, jó velük lenni. Ja, de egyébként a feleségemet is érdeklem még mindig, pedig 2 gyerekünk is született. Az a 10-szeres munka pedig sok örömmel is társul, és nem is egyedül viszem.
2022. szept. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!