Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki gyereket vállalat férfikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki gyereket vállalat férfiként annak mi ebben a jó?

Figyelt kérdés

Most őszintén.

A párotokat nem érdeklitek többet, vagy nagyon max néha egy kicsit.

Ellenben 10szeres munka zúdul a nyakatokba.

Mi ebben a jó nektek?



#gyerekvállalás #Mi a pláne
2022. szept. 3. 19:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
70%
Nem, nem érdekelhet. Mert ez a dolog téged nem érint, és nem is fog. Sziklaszilárd véleményed van arról, hogy ez csak nyűg, szenvedés. Akkor hidd ezt, senkit sem érdekel. De nem azért teszel fel kérdést, mert valójában érdekel mások véleménye. Hanem csak a szokásos incel siralom megy a keserű férfisorsról, akiket a brühühü hatalommániás nők erőszakkal kényszerítenek családalapításra
2022. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ezer probléma van egy gyerekkel.Tény és való.De vannak olyan dolgok az életben, amit érdemes kipróbálni.Bár nyilván ez komolytalanul hangzik.Inkább úgy fogalmazok megélni.Az embernek több korszaka van az életében.Gyerekkor, ami szintén több korszakra bontható, fiatal felnőttkor,munka világának megismerése, felnőttkor önállósodással, szülőktől való elszakadással.Minden korszaknak megvannak a maga szépségei, illetve hátulütői is.Szerintem nem szabad leragadni egy korszaknál nagyon hosszú ideig, mert belefásul az ember, megbetegszik tőle.Mindenki fél az új korszakoktól, a változástól.De mindegyikben lesz valahogy, boldogul megállja a helyét így vagy úgy, amit kihívásként él meg, ami által több lehet.Többet tapasztalhat, több élményben lehet része.Nem egysíkúan és unalmasan zajlik az élete.

Szülővé válni komoly felelősség.Akinek van egy kis esze belegondol és pontosan tudja mivel jár egy gyerek, minden téren.De vannak olyan oldalai, ami miatt valóban érdemes megvalósítani.Egy gyerek által újra élheted a korszakaidat, figyelemmel kísérheted, együtt örülhetsz vele.És feltétel nélküli szeretetet ragaszkodást kapsz tőle, olyanná formálhatod , olyan irányba terelheted az életét, amit te jónak gondolsz.Büszkén tekinthetsz rá, ő pedig ha megfelelő nevelést és szeretet adsz neki, akkor felnéz rád,te vagy a csoda, a minden számára.

Vannak olyan pillanatok az életben, amiket nem érdemes kihagyni.És megéri komoly áldozatot is hozni azért, hogy változzon az életünk.És mondjuk kevesebb időnk legyen önmagunkra. Egy gyerekvállalással jó esetben mi magunk is változunk, felelősségteljesebbek, céltudatosabbak leszünk.Főleg ha megvan az akarat hogy jól szeretnénk csinálni a dolgokat.Általa többek lehetünk. És megfelelő társ mellett meglehet találni a harmóniát és boldogságot is egy gyerek mellett!

2022. szept. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

“senkit sem érdekel. ”

Te is válaszolsz 🤡

2022. szept. 3. 20:53
 14/28 anonim ***** válasza:
71%

Pont úgy gondolom, hogy a gyerekből nekem csak a jó jut, és ennek valószínűleg a feleségem az oka, aki csodás anya.

Kezdjük a gyártásnál. Remélem, nem kell elmondani, hogy abban mi a jó. Aztán 9 hónapig annyi a dolgod, hogy kétszer elmész a feleségeddel ultrahangra, meg összeraksz egy kiságyat. Nálunk addig is alap volt, hogy viszek neki haza valami finomat, meg megmasszírozom.

Minden nyűge az asszonyé. Hányinger, gyomorégés, kényelmetlen a pocak, fáj a cici, a végén fáj, ahogy rúg a baba. Ebből nekem megint annyi jut, hogy érzem a tenyeremben, meg azért a végén rendesen lehet látni.

A szülést megint nem kell elmagyarázni.

A szoptatás 100% anyai feladat. Nekem jutott a jó nagy cici. Mondjuk birizgálni nem mindig lehet, de már a látvány kárpótolt. Esti kelés néha, de a feleségem szerint felesleges, úgy is ő szoptatja. Ebben igaza van.

Ovis kor előtt mindig apás volt. Feleségem volt vele egész nap, körbeugrálta, de nekem futottak az ajtóhoz. Szegény sokszor volt erre féltékeny.

A gyerekeim meg imádom. Még kis pisze nózis a lányom, de már tiszta anyja, ahogy nevet meg mozog. A fiam is kiköpött anyja. Mindkettőben azt látom, akit a legjobban szeretek. Büszke vagyok, ha rájuk nézek, irigylésre méltó szép családom van.

Meg gyerek lehetek újra én is. Röhejes, de szeretek mesét nézni, meg legózni, mindent megkapnak, ami nekem gyerekként nem volt.

Az meg baromság, hogy dupla munka van. Ugyanannyit keresek bruttóban, mint a kollégák, de nettóban több. Ugyanannyi a munkaidő. Viszont erre is ketten vagyunk, a feleségem ugyanúgy kapja a fizetést.

Nem a gyerek tehet arról, ha valaki csóró.

2022. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
27%

"Az meg baromság, hogy dupla munka van. Ugyanannyit keresek bruttóban, mint a kollégák, de nettóban több. Ugyanannyi a munkaidő. Viszont erre is ketten vagyunk, a feleségem ugyanúgy kapja a fizetést.


Nem a gyerek tehet arról, ha valaki csóró."


Aha. Most képzeld el ugyanezt, hogy ketten dolgoztok stb, úgy hogy nem kell költenetek a gyerekre.


A többi amit írtál szimpatikus, de ez az anyagi rész a végén nagy butaság lett.

2022. szept. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
67%

Te aztán az empátia mintapéldaja vagy.

Most elképzelem, hogy van egy gyereked és minden nap úgy állsz hozzá, hogy "mi benne a jó", nem érted miért sír pl, de azt látod mennyire idegesítő. Eszedbe se jut megnyugtatni, mert "mi abban a jó". Nem ülnél le vele társasozni, nem vinnéd el kirándulni, nem mennél vele strandra stb. mert ugye mi abban Neked a jó.. Hogy el kell magyarázni a játékszabályokat (dögunalom), túrázáskor nem a saját tempodban haladsz és még hülye kérdések is jöhetnek az erdőről, strandon meg be kell érned a térdig érő vízzel vagy taníthatod úszni a csemetét.. Tényleg, mi ebben a jó?

Bezzeg ha a férfiasságodat óhajtod kielégíteni, ott nem kérdés mi abban a jó.

2022. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
78%
Érdekelni érdekelhet, kérdező, de megérteni akkor sem fogod sosem.
2022. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
16. “Bezzeg ha a férfiasságodat óhajtod kielégíteni, ott nem kérdés mi abban a jó.” Ja tényleg abban is mi a jó hogy a heti egy szexet is előre meg kell beszélni. Aztán ha a gyereknek olyan a kedve akkor az is elmarad. Remek élmény lehet.
2022. szept. 3. 22:25
 19/28 A kérdező kommentje:
17. Szép számmal születtek normális válaszok. Már csak a 14#es miatt is érdemes volt kiírni a kérdést.
2022. szept. 3. 22:27
 20/28 A kérdező kommentje:

20. Brühühü nem hallgat el ha leincelezem brühühü jajj gyerekvállalásról beszél, és ha szándékosan félreértem hogy a nőkről van szó akkor visszapofázik hogy nem is brühühü 0/24ben az trollokat etettem és nem fogják be brühühü kegyetlen világ, akinek más a véleménye mint nekem az nem süllyed el szégyenében. Pedig brühühü én mindent megteszek brühühü brühühü brühühü


🤡 fogd már be senki nem kiváncsi arra hogy szerinted mi van.

2022. szept. 3. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!