Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi kell a nőknek, hogy rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell a nőknek, hogy rendben legyen a szexuális életük a házasságban gyerekvállalás után is?

Figyelt kérdés
2022. szept. 4. 21:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%

Idővel jobb lesz, de a gyermeknevelés hatalmas libidó gyilkos. Kötelező szexel nem javul.


Nálunk az őszinteség a helyeztek abszrditasan a nevetés segített és h ha volt idonk egymásra de en hulla voltam v nem jott az ihlet, snnyira anya uzemmmódban voltam akkor elfogadta h csak összebújunk és nem probalkozott. Ami akkor nekem hatalmas könnyebbség volt és en is próbáltam magam visszahozni nőként feleségk~nt mert jól esett h türelmes

2022. szept. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Lapatallu macho, nem pedig beta eltarto.



38F incel

2022. szept. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Idő.
2022. szept. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
94%
Amit előttem írtak: fontos, hogy jó legyen a szex eleve, kell a jó és őszinte kommunikáció, az, hogy anyuka ne legyen magára hagyva a gyereknevelésben, illetve türelem. Szülés után olyan szinten borulnak meg a hormonok, hogy ritka, ha valaki a 6 hét gyermekágy után egyből szexelni akar. Ha itt nincs türelem és megértés, csak az elvárás, hogy na, akkor szexeljünk végre, már az totál nyomasztó. Ha apuka nem segít, mert "ő nem tud mit kezdeni a gyerekkel, blablabla", anyuka mentálisan lesz olyan leterhelt, hogy a szex kb. csak púp lesz a hátán. És akkor ott a fizikai része, szülés után nem biztos, hogy rögtön jó a szex (császár után sem!), ilyenkor szintén türelem kell, hogy vissza lehessen hozni. A legtöbb pasi ott rontja el, hogy a baba ellátásából kivonja magát, szex téren meg ajtóstul ront a házba, rögtön elvárja, amint lehet, és megsértődik, ha a felesége még nem áll készen. Tudomásul kell venni, hogy ez időbe telik, normálisan kommunikálni, és akkor szépen helyreállnak a dokgok pár hónap alatt. 2x csináltuk végig, mindkétszer visszajött minden idővel, de ehhez kellett, hogy a férjem partner legyen, és ne követelőzzön a nulladik pillanattól, ne hagyjon egyedül minden feladattal stb.
2022. szept. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem két dolog kell hozzá:


1: anya érezze jól magát a bőrében. Ennek sok komponense van sajnos. Lehet modnani, hogy apa vegye ki a részét, és ez igaz is. Ha a nő azt érzi, hogy jó helyen van a fickó mellett, társat, támogatást érez, akkor értelemszerűen a vágya is nagyobb lesz a férfira. Ugyanakkor ez nem sokat ér, ha a nőnek amúgy teljesen irreális elvárásai vannak magával szemben. Ha a nő nem tudja elfogadni, hogy a család kompromisszumokkal jár, akkor mindegy mennyi támogatást kap, frusztrált lesz. Márpedig a frusztráció egyértelműen alacsony libidót idéz elő.


2: anyának legyen egy alapból egészséges hozzáállása a szexhez. Sok nőnek a szex olyasmi, mint a bulizás: amikor az élet szép, és tele vagyunk szabadidővel, akkor bulizni, ünnepelni vágyunk, de amikor sok a munka, akkor inkább pihenünk, mert a bulizás sok időt energiát visz el a sokkal fontosabb dolgoktól. Ezzel szemben szerintem a szex olyan, mint a sport: az egészséges életmód része, ha hanyagoljuk, később kamatostul benyújtja a számlát, ergo akármennyire is el vagyunk havazva, és semmi energiánk rá, akkor is foglalkozunk vele. Nem azért mert muszáj, hanem mert ez a saját elemi érdekünk.


Ja, és +1: fontos, hogy a szex a terhesség előtt alapból jó legyen anyának. Ha alapból nem volt egy nagy szám, akkor nem lesz mit hiányolnia.

2022. szept. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Segits a gyerek körükibteendőkben, es a házimunkaban!


Én benedvesedek tőle teljesen!


Szívesen

2022. szept. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%
A #16-os úgy hangzik, mintha ironizálna, de engem tényleg volt, hogy leszopott a feleségem, amikor éppen a tápszeres üveggel a kezemben szerencsétlenkedve főztem az ebédet. A kajának nem tett jót, de a házasságunkat nagyon nagyon fellendítette :).
2022. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
27%

Csóri még szopnia is kell.


Nem éri meg a gyerek. Nem tudnám nem hibáztatni, hogy szó szerint miatta kell szopni.

2022. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

17

Nem ironizáltam!

2022. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

"Nem éri meg a gyerek. Nem tudnám nem hibáztatni, hogy szó szerint miatta kell szopni."


"17 Nem ironizáltam!"


Bakker, ennyire félreérthető, amit írtam? A #16-os írta, hogy rendesen benedvesedik attól, ha a férfi segít a házimunkában. Erre írtam, hogy ez iróniának TŰNHET, de szerintem NEM az, mert a feleségemmel többször tapasztaltam, hogy ha gondoskodó, odaadó férjnek/apának lát, az a libidójára is jó hatással van.


Erre hoztam vicces példának egy jelenetet, amikor a gyerekágyas időszakban éppen többfunkciósan próbáltam tehermentesíteni az asszonyt, szerencsétlenkedtem össze-vissza a tápszermelegítéssel, közben ebédet főztem, meg ilyenek, ő meg tök szerelmesen nézett rám végig közben, és puszta szeretetből teljesen váratlanul, szenvedélyesen leszopott, ami nekem egy baromi szép emlék.


Erre baszki kihozzák belőle, hogy a gyerek miatt szopni kell. Most vagy én fogalmaztam nagyon hülyén, vagy csak szavakat fogtak fel az irományból.

2022. szept. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!