Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság esküvő és lakodalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság esküvő és lakodalom nélkül? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2022. szept. 8. 12:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Esküvő nélkül nehéz összeházasodni. Lakodalom nélkül simán.
2022. szept. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Én nem fújom fel az ilyet. Nem kell ügyet csinálni hogy ki mit szól ehhez. Ha ti ketten akartok bemenni két tanúval alá írni a papírt és esetleg a szülőkkel megosztani de senki mással, ahhoz senkinek semmi köze. Ha mégis valakit érdekel hogy miért nem hívtátok meg, akkor tudjátok le annyival hogy nem akartatok ceremóniát, csak alá akartátok írni a papírt.
2022. szept. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

Persze, nagyon helyes és követendő példa! Elég megíratni a hivatalos részt a megfelelő helyen, utána egy kisebb vacsora a közeli családdal és külön 1-2 jóbaráttal.


A haccacáré, lakodalmi bohóckodás idejétmúlt és elavult szokása, amúgy is elég ízléstelen, visszataszító. Különösen a romáknál ("húszezresekbű' csinájjunk csokort, tesvíreim"), vidéken (vőfély jelenléte és a rosszul megidézni kívánt paraszti kultúra kigúnyolása) vagy a nagyon gazdag személyeknél (excentrikus, idétlen külsőségek, pl. legyen páva-sorfal, meg 5 méteres csokiszökőkút meg Ferrari-torta. Ha más lesz akkor meg mehet a rinya "De én Ferrráááárííít akartaaaam!!!")

2022. szept. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Esküvő alatt a templomi esküvőre gondoltam, my bad.
2022. szept. 8. 12:25
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Bocsáss meg, hogy nekem nem esett le, hogy neked az esküvő az a templomi. Nekem "csak" az anyakönyvvezetőnél volt, aztán lagzi. A templomi esküvő az templomi esküvő.
2022. szept. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Miért ne? Magyarországon viszont a templomi esküvőt jogilag nem ismerik el, ha csak az van, olyan, mintha nem is házasodtál volna meg jogilag.Teljesen más a kért esküvő fogadalma.
2022. szept. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Hogy egészségükre! Sosem terveztem erről gondolkodni bővebben :)
2022. szept. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%
Gazdasági válság idején helyes. Egy mai házasság alapból nem egy életen át tartó biztosítás, akkor meg minek?
2022. szept. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkinek ahogy jól esik.
2022. szept. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Eleve templomi miért lenne ha nem is vallásos egyik fél sem? Lakodalomhoz meg némi pénz sem árt ha van. És nem biztos, hogy van.
2022. szept. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!