Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kezd kihűlni a házasságunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd kihűlni a házasságunk a férjemmel?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk házasok a férjemmel de 5 éve vagyunk együtt. Van egy lassan 2 és fél éves gyerekünk. Gyerek előtt jobb volt a kapcsolatunk sokkal többet voltunk együtt is és sok közös programot szerveztünk. Mindig is jó volt köztünk a szex de amióta terhes lettem majd megszületett a gyerekünk utána már nagyon keveset voltunk együtt. Férjem mindig közeledett felém de én sose tudtam úgy elengedni magam mint gyerek előtt. Régen sokkal jobban vágytam a szexre de mostanában képtelen vagyok elengedni magam. A szülés miatt történhetett valami a hormonjaimmsl? Sajnos már nem is jut annyira idő magamra így már ki tudja mikor éreztem igazán nőnek magamat utoljára.
2022. szept. 12. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Szánj időt magadra, amíg apa vigyáz rá, és szánjatok időt egymásra, amíg valaki más (nagyi, bébiszitter). Ez gyerekkel csak így megy, tudatosan.
2022. szept. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Férjedet ugyanúgy szereted mint előtte?

A szexre lenne igényed? Csak vele vagy hidegebb?


Sok kérdés van, amit válaszolj meg magadnak és azok alapján könnyebb megtalálni a számodra/számotokra helyes irányt, döntést!

2022. szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Randizzatok. Csini ruha,vacsi,mozi vagy ilyesmi. Jól fog esni. Kell idő magatokra is,nem csak a babára
2022. szept. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Normális reakció, nincs baj a házasságotokkal.
2022. szept. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Én azt veszem észre, hogy az idő kezd hűlni de nagyon, pedig húzni kell mert drága lesz a fűtés...
2022. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Mintha a saját emlékeimet olvasnám vissza. Nekünk is volt probléma a gyerekek születése után, a szex idővel nagyon háttérbe szorult, mindig volt fontosabb dolog minthogy egymással foglalkozzunk. Én 12 műszakot vállaltam a pénz miatt, az exem meg nehezen bírt a 2 kicsivel. Nálunk nem volt nagyszülők sajnos, nálatok nincs aki segíthetne amíg megszöktök valahova kettesben?

Ami a szexet illeti, nálam ez soha nem jelentett különösebb problémát, nem vagyok egy szexközpontú férfi, de ha a párod ilyen, akkor tényleg lehet ebből probléma, mert idővel máshol fogja keresni a boldogságát. Próbáld magad összeszedni és több időt fordítani magadra, elmenni szépségszalonba, fodrászhoz ahol van személyzet aki figyel a babára. Próbálj kiszökni a hétköznapok sivárságából és belecsempészni némi erotikát, meg kell szakítani a napi rutint és impro egymásnak esni....elég 5-10 perc és ne legyen előre megbeszélve mert az agyonvág mindent.

2022. szept. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Egyébként ha nincs időd magadra és a férjed sem érezteti, hogy nő vagy, és nincs időtök egymásra, akkor persze, hogy nincs kedved szexelni. Ámde két és fél éves már az a gyerek, nem kell már félteni attól, hogy heti pár órát más vigyázzon rá, nem lesz lelki sérült. Viszont ha a szülei elválnak, az rosszabb. Ne legyen mindig minden fontosabb, a saját lelki egészségre és a kapcsolatotokra is kell időt és figyelmet szánni. Sokan járnak már ilyenkor dolgozni, és megy a gyerek bölcsibe, sok helyen több gyerek van... Nem látok bele persze a körülményeitekbe, de általában igaz az, hogy amire igazán akarja az ember, arra kisakkozza az időt. Tudnotok kellene beszélni arról, kinek mire van szüksége.
2022. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éves... Hogy nem tudod elengedni magad? Délután /este nem alszik??

Szerintem neked a szex és a férjed nem fontos.. Nem kívánod, nem vagy szerelmes. Ha az lennél, alig varnad, hogy együtt legyetek. Nem kell ehhez lepasszolni.. Hármasban egy jó kis program, gyerek elfarad, ti feltöltődtök aztán hajrá.

Nekünk még a kiságy is megvan és van mikor mesét nézhet benne.. Addig mi együtt napközben is nyugodtan..

Nem kell ennyire befeszulni.

Azt, hogy nő vagy meg nem másnak kell éreztetni.. Az vagy. Alap igényességed gondolom van magadra, de ha a többit erőltetni kell az nem onazonos. Gyerek előtt csak volt egy reggeli rutin, smink, haj stb, azt most is nyugodtan lehet. Nem motivál hogy beinditsd a férjed? Ha nincs benned játékosság, kacersag stb az nem jó. Ja és ne a gyerekre meg külső tényezőkre fogd ezt.. A férjed akarja, a gyerek meg nem baba már, bár az se kifogás. Itt te nem akarsz szexelni, egyszerűen mert nincs rá igényed. Amennyi ideig itt irkalsz már szexelhettél volna.

2022. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Már kihűlt egy ideje jé ràjöttél? Csak vkésőn
2022. szept. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gyerkőcöt átvisszük szinte minden héten a nagyszüleihez délutánra. Olyankor szexelünk egy nagyot. De van h este szexelünk, amikor már alszik.
2022. szept. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!