Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak, ti ilyen ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti ilyen ajándéknak örülnétek?

Figyelt kérdés
Szóval a férjemmel most október 8-án lesz 10 éve, hogy összejöttünk. Megbeszéltük, hogy valami kreatív dolgot adunk egymásnak. Mivel a férjem autószerelő és van egy saját szervize, ezért arra gondoltam, hogy újra alkotom neki azt a tipikus pucérnős naptárat ami minden szervizben van, de nyilván csak az irodájába teszi majd ki, ahova kb csak én mehetek be rajta kívül. Szóval a barátnőmmel tegnap is elmentünk fotózni és megvannak a képek, csak gondolkozom, hogy szerintetek ez jópofa-e. Igazából monokini a max, teljesen meztelen nincs. Meg úgy csináltuk, hogy pl nyári hónapokhoz ilyen koktélos, vizes hajas képek, télinél egy sállal játszottam meg stb. Ti mit gondolnátok erről? Tetszene nektek? 32N

2022. okt. 3. 09:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
19%
Egy ilyen falon lógó naptár elég giccses. Inkább vedd le azt is a falról, nézzen ki kulturáltabban az az iroda, viszont az íróasztalára tehetne rólad egy képet egy szép kis tartóban. Ilyet adjál neki. Esetleg olyat, amin mind a ketten rajta vagytok, vagy ha van gyerek, ő is. Ez is lehet persze olyan keretben, ami giccses, és lehet olyat is venni Ápiszokban, ami nem giccses.A képet te is bele tudod tenni. De az a nagy fotózkodás felesleges volt.
2022. okt. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 tamsin540 ***** válasza:
66%
Szia! Hogy fogadta a férjed a naptárat? :D
2022. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
27%

Ez nagyon prosztó lenne. El sem hiszem hogy nő kérdezi és nem valami troll.

Egy szexis fotósorozat csak akkor lenne igényes és szép ajándék ha profi fotós csinálná és még véletlenül sem naptár lenne (nemhogy falinaptár wtf), hanem albumba rendezett fotók. De ez a "barátnőm majd kattintgat és abból falinaptár lesz" valami rettenet gagyiság.

2022. okt. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

A férjemnek tetszett, bár végül itthon teszi majd ki januártól.

#23 a barátnőm egészen véletlen fotós, de szerintem itt nem ez a lényeg.

2022. okt. 10. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!