Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha kevés a szex lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kevés a szex lehetséges hogy félrelép?

Figyelt kérdés

3 pici gyerekünk van, a legkisebb 6 hónapos. Eddig úgy erzem működött minden. Persze az együttlétek a terhesség stb alatt nyilván nem volt olyan gyakori. Most a 3. baba után örülök hogy visszatért a libidóm. Viszont nem érzem hogy a párom is örülne ennek. Nem voltam/vagyok az a fajta aki sokszor kezdeményez, persze ilyen is van, de inkább össze szoktunk hangolódni és úgy indul be a dolog. De mostanában ez egyre ritkább. Úgy erzem hogy rá kell erőltetni magam, és ezt nem szeretem sokáig csinálni. Volt olyan hogy napokig nem találkoztunk, és rengetegszer eszembe jutott milyen jó lesz egyútt, kb nonstop kívántam, és erre mikor ott az alkalom semmi nem történik. Lehet nekem kéne a lényegre térnem határozottabban?

Az életünk nem könnyű, sokat dolgozik, keveset alszunk, de annál nagyobb szükségem lenne a kikapcsolodasra. Mindegyik szülés után visszafogytam rögtön, csinosnak gondolom magam, probalom nem elhagyni magam hanem igényesnek lenni kisbaba mellett is. Nem tidom mi lehet a gond


2022. okt. 13. 00:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%
Nekünk 1 gyerek van, de nekem is sokat változott emiatt az egész életem. Hajtanom kell a munkában, de aludni már 1 éve nem aludtam rendesen több napon keresztül. Stresszes vagyok, estére pesig semmi energiám nekem sem...
2022. okt. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
25%

Én azt nem értem igazán, hogy az emberek miért és hogyan várják el a tini-kori rajongást és a non-stop szexet házasként, gyerekekkel, munkával, stresszel, már korosodva is? A többségnél ez nem megy! Én is fiatal koromban kb. minden percben szexeltem volna, ma meg annak örülök ha egy nap tudok 4-5 órát aludni. Minőségi szex? Azt sem tudom már mi az, és nem azért mert jujjj de nem foglalkozunk egymással meg húúú de elhidegültünk egymástól. Van két gyerekünk, az életünk nem a borozgatásról szól a naplementébe, meg a sorozat randikról a jobbnál jobb hapsikkal meg nőkkel.

Főállás, mellékállás, háztartás, a gyerekekkel tanulás, hozni-vinni őket, ház körüli teendők, valaki mindig nyűgös, valakinek mindig folyik az orra, stressz, állandó fáradság, munkahelyi problémák, továbbképzések, otthoni kötelező tanulni valók, főzés, mosás stb...stb...stb...


A kanyarban sincs hogy azon morfondírozzunk, hogy jajjj mikor lesz már az eget renegető szex, minimum 10 perces folyamatos sorozat orgazmussal. Konkrétan van annyi teendőnk, meg a végére vagyunk annyira fáradtak hogy az alvást és a pihenést válasszuk a maszatolós de kötelező szex helyett.


Akiknek túl sok az ideje meg az energiája, őket is megértem ha nincs szex és ez bántja őket.

2022. okt. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Változott azóta?
nov. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azóta elhagytam. valószínűleg volt neki más, de ez volt a legkevesebb gond. Azóta sokkal boldogabb vagyok.
nov. 7. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!