Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi volt az a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a legnagyobb krízis, amit túlélt a házasságod?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tartott és hogyan sikerült megoldani a problémát? Mi lett utána?

2022. okt. 31. 19:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%

Sosem voltam házas. A legnagyobb krízis, hogy a mai nők nem akarnak elköteleződni.


f32

2022. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A kérdésre várok válaszokat.
2022. okt. 31. 19:23
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Amikor szerelmes lettem egy másik férfiba….:(
2022. okt. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Minek hatására lettél szerelmes másba? Mi volt az az alapprobléma,aminek hatására annyira eltávolodtatok egymástól, hogy bele tudtál szeretni másba?
2022. okt. 31. 19:43
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Nem volt alapprobléma! Egyszerűen egy közös ismerős iránt beindult a lavina. Pár alkalommal együtt is voltunk…Erős volt, magabiztos, védelmező, jó fej. Aztán ő hazautazott külföldre, én maradtam… nagyon nagyon kemény volt, azt hittem belehalok:(
2022. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem az, amikor egy gyógyszertől teljesen kifordult magából. Akkor komolyan elgondolkoztam a váláson.

N

2022. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Volt egy hat éves időszak.

Volt ebben minden, melyik ki részéről. Depresszió, egészségi állapotromlás, halálos, és kevésbé erős fellángolás harmadik felek iránt, nagyon kemény kapuzárási pánik, mindkét fél részéről kimondott válási szándék.

És most újra olyan harmonikus boldog kapcsolatban élünk, mint valamikor.

2022. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A depressziòja, sokáig küzdöttem vele együtt, volt egy pont mikor komolyan azt éreztem nem bírom így tovább, de megoldottuk. Még nem teljes, de már alakul.
2022. okt. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Örülök a pozitív történeteknek. Kedves 7-es és 8-as! Megosztanátok, hogy mi segített, hogyan tudtátok megoldani a problémákat?
2022. okt. 31. 20:37
 10/21 anonim ***** válasza:
22%
Mikor a férjem rajtakapott a szomszéd kutyájával.
2022. okt. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!