Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi volt az a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a legnagyobb krízis, amit túlélt a házasságod?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tartott és hogyan sikerült megoldani a problémát? Mi lett utána?

2022. okt. 31. 19:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám kimondottan hatalmas krízisnek a részünkről, de azért ilyesmi miatt pl a környezetünkben több házasság véget ért.

Nem jött össze a gyerek. Az első év kicsit rossz érzés volt, végigment rajtam a selejt vagyok érzés, de hamar rájöttem, hogy ez nem igaz, mert egy ember értékét nem az adja, hogy tud e szaporodni vagy sem. Utólag Már jobbnak is látjuk, hogy nincs gyerekünk és nem is lesz, már nem is akarunk. Védekezünk is. Szóval hamar elmúltak a kisebb negatív érzések, és éljük boldogan azóta is az életünket.

A másik dolog lelkileg sokkal jobban megviselt, amikor a covid korlátozások idején mindketten egyszerre vesztettük el a munkánkat. Az sokkal rosszabb volt mint a gyerek téma. De 3 hónapig kaptuk a segélyt, aztán a második hosszabb időszakban pedig a férjemet nem rúgták ki csak csökkentett fizun volt, én pedig elvállaltam takarítós melókat, vagy házi kisegítői munkát időseknél, ilyesmiket.

De túléltük ezt is együtt és már minden oké:)

2022. okt. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
A 10 napos koraszülött kisbabánk halála.
2022. nov. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
59%
Az Én házasságom most is krízisben van ami néha mégis tökéletesnek tűnik. A miért? Több mint 5 éve nem ér hozzám nőként. Az gyereke anyját látja bennem. Azt, hogy vannak teendőim. Kedves, mert nem mindig sokkol a fa..ságaival. Hagyja , hogy nyugodta dolgozzak mostmàr a gyerek mellett is. Annyi probléma van, hogy oké, hogy az anyát látja bennem, de a NŐ már látom nem fontos számára. Azért nincs krízis akkora mert nem fírtatom, mert nem veszekszek, nem óbégatok mint más normális nő. Csöndben elviselem azért mert jó apa. A nőiességem gyílkolta, alázta meg csupán.
2022. dec. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
45%
13, a nőiséged alapja a párod? Kibe fektetünk?! A párodba, vagy magadba?!
2022. dec. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%
13-vagyok. Tessék 14 -es? Félre érthető voltam tán vagy Te kérdezel orbitális butaságot? Ha nem érted a lényeget akkor kérdezz másképpen vagy inkabb ne tedd, mert azzal csak bántasz. Ne tedd! ;)
2022. dec. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%
15, nem bántalak! Én értem a lényeget, te viszont nem, hogy egy életed van! Amit élhetsz úgy is, hogy szépen elkezdesz ahogy írtam magadba fektetni, csini ruha, smink hobbi, önfejlesztés stb. És élvezni azt, hogy nő vagy újra. Ha a ferjednek ez nem kell, ez nem érték, akkor majd másnak az lesz. Meg fognak találni a férfiak.
2022. dec. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
15-vagyok. Kedves 16-os. Tök csajos vagyok. Dögös anyuka. Te nem érted még sem azt amit írtam. Ugye, hogy ugye? Nem magyarázom meg, mert nem is kell értened úgy gondolom. Ezt csak az érti aki átesett hasonlón.
2022. dec. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17, az arrogancia már egy mínusz pont, ami a nőiességet illeti….:(

Ha szeretnél olvasol a sorok között, és pozitív eredménnyel jössz ki a krízisből, de sajnálhatod is önmagad tovább…..

szép estét

2022. dec. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Kedves 18-as, Először is, nem vagyok arrogáns. Ha Te annak veszed akkor eltudom képzelni milyen kis anyámasszonykatonája lehetsz. Azt látom már, hogy valahol az Én irományon olvastad, mert használtad a szavaim. Inkább plusz pontokat érdemelenék bővítem szókincseteket.

Az meg, hogy kedves 18-as, hogy még Te torkolsz le, mert úgy gondolod az van ami a Te agyadban, az nem azt jelenti, hogy ez lenne a valós dolog.

2022. dec. 13. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

“anyámasszony katonája, Én ( nagybetűvel), te agyad…”

Ezek érzelmileg bántalmazó kifejezések ebben a kontextusban. Engem nem zavar, mert egy idegen, névtelen valaki vagy itt, de a férjed ezzel él együtt minden nap. Hiába öltözöl csajosan, mert itt meg is halt a nő….:(

2022. dec. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!