Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kevés a szex 28 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés a szex 28 éves nő vagyok a férjem 35 de nem akkar szexelni 1 hónapba max 3 x van de akkor se tud kielégiteni lassan 12 éve vagyunk együtt .. Nektek is ilyen a házas êlet ??

Figyelt kérdés

2022. nov. 7. 09:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
54%
Lehet keveset raksz bele te is. Mert ha csak kifekszel mint a tengeri csillag akkor ne csodalkoz ha hamar vegezni akar veled.
2022. nov. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
31%
Beszélj vele. Ha nem változik, add be a válópert. Így korrekt.
2022. nov. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Már beszeltem mindig azt mondja faradt de enyire nem lehet az nem hiszem el
2022. nov. 7. 10:54
 14/26 anonim ***** válasza:
58%
Akkor add be a valópert. Rád unt. Sajnos.
2022. nov. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
78%

Nekünk nem ilyen a házaséletünk, pedig majdnem veletek egykorúak vagyunk (29 és 36). Néha nálunk is vannak hullámvölgyek, de azoknak mindig egyértelmű oka van, amit meg is tudunk beszélni - pl építkezés miatti stressz vagy anyagiak vagy pl most megint terhes vagyok és zéró libidóm lett (ez mondjuk őt kevésbé befolyásolja, de érted :D Kétirányú a dolog).


Én mindig vallom, hogy a szex az nem egy adottság, hanem a kapcsolat állapotának egy kézzel fogható leképződése. Ha jó a kapcsolat, működik a kommunikáció, és alapból az igények egyeznek, akkor a szexuális élet is jó lesz (az említett kilengéseket leszámítva, persze, nem vagyunk robotok). Ha viszont a kapcsolatban valami félremegy, a kommunikáció, az érzelmek, úgy általában bármi, akkor az tartósan negatívan fogja befolyásolni a szexuális életet, és ehhez nem is feltétlenül kell harmadik félnek megjelennie vagy egészségügyi gondnak vagy akárminek. Egyszerűen egy rossz kapcsolatban, amiben nem vagy igazán boldog és elégedett, nem lesz kedved soha szexelni. Még akár az is lehet, hogy őszintén fáradtnak érzed magad hozzá, mert úgy érzed, hogy inkább csak feküdnél a kanapén agyzsibbasztó sorozatokat nézve, de nincs energiád rávenni magad, hogy bármit is csinálj a másikkal. Vagy ha mégis, akkor abból lesz a kötelező minimum, hogy elmondhasd, történt valami, de abban sem lesz sok köszönet (lásd: 2-3 perces menetek).


Beszélgessetek, próbáljátok meg ismét felvirágoztatni a kapcsolatotokat. Fiatalon jöttetek össze és régóta együtt vagytok, néha kell egy kis újdonság, hogy fennmaradjon a tűz. Randizzatok, menjetek el ilyen-olyan programokra, csináljatok olyasmit, amit régen szerettetek, de már jó ideje nem volt rá lehetőségetek. És beszélgessetek sokat, hogy mit éreztek, mire vágytok, mit szeretnétek. Nem vádolni a másikat, hogy miért nem teljesít, mit hazudozik, hanem csak megérteni, hogy ő mit érez és mit gondol. Ha ezek sem segítenek a nemi életen, akkor nincs az a csipkebugyi, ami visszahozza a tüzet, és 28 évesen nem biztos, hogy érdemes így tervezni a maradék ~50 évedet leélni.

2022. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
25%
Fàradt na persze màs FFI nem? Ezt te elhiszed...
2022. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
73%
Lányok hölgyek, tovább kell lépni, nincs mese. Párkapcsolat mozgatórugója a jó és kielégitő szex! Ha ez nincs, hiába szereted, megette a fene az egészet. Én is igy voltam vele. F
2022. nov. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
95%
30 éves vagyok, férjem 37. 9 éve vagyunk együtt. Voltak gondjaink, mert a fogamzásgátló a mínuszokba vitte a libidómat. Próbáltuk máshogy, sehogy nem volt jó így végül letettem a tablettát. El kellett telnie kis időnek, hogy végre ismét minden normalizálódjon. Azóta rendben vayunk ilyen téren szerencsére. Beszélni kellene erről Kérdező, nyíltan és őszintén. Amikor nekünk volt problémánk, én elmondtam a férjemnek hogy ez van, x ideje hogy a tablettát szedem, és konkrétan bármit csinál nem érzek semmit. Átbeszéltük, mi legyen, hogy próbáljuk. Én soha nem játszottam meg pl orgazmust mert azt vallom hogy ha valami nem jó, akkor az nem jó, és nem fogom csak azért megjátszani hogy a férfi büszkesége ne sérüljön. Szerencére a férjem ezt sose vette magára, érzékelte mikor sikerült és mikor nem. Ugyanúgy elmondom, elmondtam neki azt is ha sietett és emiatt nem volt nekem jó. Ha csinálni tudjuk és nem ciki, akkor beszélni róla se legyen az.
2022. nov. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
16 éve vagyunk együtt, az én férjem nonstop csinálna ami nekem sok... De a havi 3 nyilván kevés.
2022. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
47%

Ne keseresdj annyira el! Én 9 éve vagyok a férjemmel és max. 2× szexelünk egy évben. Nem azért mert csúnya vagyok henem a sok munka miatt.

Neked a minőségibb szexxel meg valmit kell változtatni, szólni,hogy hosszabb legyen és kielégítőbb.

2022. nov. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!