Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kevés a szex 28 éves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés a szex 28 éves nő vagyok a férjem 35 de nem akkar szexelni 1 hónapba max 3 x van de akkor se tud kielégiteni lassan 12 éve vagyunk együtt .. Nektek is ilyen a házas êlet ??

Figyelt kérdés

2022. nov. 7. 09:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ugyan, az már heti 1 majdnem. Gyerekek mellett a legtöbb házasságban ennyire sem futja. Mondjuk a 2-3 perc a gázabb.


Nálunk pont a feleségem nem kívánja a szexet. Én kb. 2-3naponta igényelném 28/F

2022. nov. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nagyon keves, de a legfontosabb inkabb az hogy az igényeitek nem egyeznek. Mi kevesebb ideje vagyunk együtt de már vannak gyerekek, de a heti 1 ígyis megvan. De heti 2 az átlag. Ritkan volt hogy 2 het kimaradt. De néha meg az is előfordul hogy 3 nap alatt 3x. Pedig a férjem jóval idősebb min ti. Első körben beszélnék vele. Nekem volt hogy a szülés terhesség környékén szóltam hogy most nagyon nem vagyok formaban, ne lepödjön meg. De olyan időszak is volt hogy szóltam neki hogy igényem lenne többre. Es a reakcióból kiderül hogy benne van-e vagy sem.
2022. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
22# vagyok, most olvasom hogy azt mondja fáradt. Sajnos ezen túl kell lendülni ha akarja vagy kívánja a másikat az ember. Nem lehet hogy mással van?
2022. nov. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
19. Az igen. Tudsz valamit te asszony!
2022. nov. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
53%
Miért vagy vele? Őszintén. Én 2,5 év szexmentesség után szakítottam, és a mostani kapcsolatomban jól működik ez is.
2022. nov. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Barnabas333 ***** válasza:
Nekünk évi 1van már csak sajnos. Mondjuk mi 45-50évesek vagyunk, de nekem ez édeskevés. 45f a tiétek még istenes.
2022. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!