Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Havonta 1 max 2x szeretkezünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havonta 1 max 2x szeretkezünk, amióta megszületett az első gyerekünk (4 éve). Hogyan találtatok erre megoldást, ha mindig csak az egyik fél kezdeményez, aminek sokszor visszautasítás a vége?

Figyelt kérdés

4 éves a nagyobbik és 1 éves a kisebbik gyerekünk.

Ma döbbentem rá arra, amellett hogy jó ha az utóbbi években átlag havonta 1x szexeltünk, akkoris csak én kezdeményezek.

Tudom, hogy szülés után bizonyos szintig és ideig normális a libidó csökkenés, de engem már rendkívül frusztrál.

Kiveszem a részem a gyereknevelésből, logisztikából, foglalkozásból. Még jó, mert imádom őket…

Heti 2-3x hajnalban kelek, hogy eljussak továbbra is edzeni munka, ovijárat előtt. Odafigyelek az étrendemre. Semmi aputest szindróma nem lépett fel, sőt.. Sportos, ápolt, (állítólag:)) jóképű vagyok.

Multi cégben dolgozom felsővezetőként, pénzügyi problémáink sincsenek.

A szexuális igény kielégítésére huszonéves szeretőt találnék bármikor… de nem akarok.

Felajánlottam feleségemnek, hogy keressünk szakembert, mert nekem ez így nem fog menni hosszú távon, de egyelőre nem akar tovább menni ezzel, mert szerinte mi a havi 1 alkalommal is többet csináljuk, mint a körülöttünk lévő ismerős, hasonló párok. Szóval szerinte ez normális.

Sajnos szerintem meg nem.

Köszi ha elolvastad és írsz valami építő jellegűt.

35f és 32n



2022. nov. 16. 22:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
68%
Ne aludjanak köztetek a gyerekek és akkor lesz esély a szexre
2022. nov. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
37%

Elképesztő és ledöbbentő hogy így tűnik el a nők libidója. Mondjuk én csak 23 vagyok, de nekem a napi 2 sem lenne baj, ha lenne rá időnk. :/


Lehet én vagyok máshogy összerakva. (Gyereket sem szeretnék igazán, bár párom igen.)

2022. nov. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, soha nem volt, csak az elején még mindenki eljátssza a kötelezőt, hogy ne hagyják el.
2022. nov. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
25%
Ha előtte is csak heti 1 volt, akkor nincs itt semmi fura. Én heti 3-4x kívánom minimum, szerintem gyerek után se fog ez havi 1-re lezuhanni. De ki tudja. Csinálj neki vágykeltő fürdőt, egyetek osztrigát vagy ilyesmi :D
2022. nov. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
89%

Heti 1 szex két gyerek mellett nekem kevés lenne, VISZONT! Ő otthon van már 4? éve, gyakorlatilag nulla ingerrel.

Mégis mitől legyen libidója, hogyha csak a pisi-kaki-büfi, mosás, gyerek után takarítás az élete?


Mikor vitted el utoljára moziba, sétálni, randevúra!, vagy akárhová, ahová kicsit csinosan fel kell öltözni és nőnek érezheti magát?


Mi hat éve vagyunk együtt, én sem dolgozom minden nap, alkalmi munkáim vannak + a háztartás és a kert (közös megbeszélés alapján), de azért kétheti 1x elmegyünk pl egy étterembe - magunk miatt, mert teljesen más -, vagy "randizunk" - akár itthon, de nekünk egy kirándulás is randi, mert máshol vagyunk, kettesben (oké, túranadrágban, de kimozdulunk).

2022. nov. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
46%

Semmi aputest szindróma nem lépett fel, sőt.. Sportos, ápolt, (állítólag:)) jóképű vagyok.

Multi cégben dolgozom felsővezetőként, pénzügyi problémáink sincsenek.


És nem kicsit vagy beképzelt. :D (nem bántásból)

2022. nov. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, nálunk is ez a gond, csak forditva...a gyerekek már kirepültek (mondjuk nem ő az apjuk) és sajnos elég nagy a libidókülönbség. A nőknek majd úgy 45 után indul be igazán :-D

Lényegre térve: mikor kicsik voltak a gyerekeim, bizony nekem sem volt kedvem és hónapokig nem volt szex az ex-szel...utáltam, és ma már látom, hogy egyrészt ő sem vonzott már (sokszor nem fürdött és büdös volt), aztán volt, hogy nem tudta elfogadni a "nemet" és szinte megerőszakolt, meg folyton flörtölt minden nővel.. ez igy összeadódott, hogy elment tőle a kedvem. Azt tudnod kell, hogy a szex agyban indul el - Párom szerint a ffiaknál is mert hogy neki sem indul el sajnos - de nőknél még inkább. Kellene vmi plusz inger a gyerek+háztartás kombón kivül. Fogamzásgátlót már nem szed? Az is okozhatná, ha szedi. Neki fejben kéne többször a szexre gondolni, akár úgy, hogy szexfilmet néz ami elinditaná esetleg.

2022. nov. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
85%

Lehet, hogy tényleg magas szinten hoz a kérdező mindenféle sikerkritériumot, ezt nem vitatnám el tőle. Viszont úgy tűnik, hogy az asszony nem hozza az elvárt heti egy KPI-t, ezért a kérdező külső tanácsadóra bízná a feleség rendbetételét, hiszen tuti, hogy csak benne lehet a hiba. Ha már úgyis ott van a folyamatoptimalizáláson, akkor ezt a női önbizalom dolgot is jó lenne egyúttal kijavíttatni.

Remek.

Azért arra kívancsi lennék, hogy amikor anno a heti sokról be lett lőve az elvárt gyakoriság szintje a kérdező által optimálisnak tartott heti egyre, akkor ott az általa tett visszautasítások milyen módon történtek, s véletlenül nem ott billent-e meg a feleség önbizalma. Illetve ugyancsak kérdés, hogy mi van akkor, ha a nő szempontjából ez nem is mennyiségi, hanem minőségi probléma, és emiatt nincs igénye a gyakoribb együttlétre. Ennyi neki ebből pont elég is, köszöni szépen.


Az elég valószínűtlen, hogy ha az a kommunikáció otthon, hogy a kérdezővel minden rendben, és a másik van hibáztatva egyoldalúan az intimitás kikopásáért, az egyszeriben meghozza a kedvet a gyakoribb szexhez.

A terápia lehet akár jó ötlet, de oda szerintem együtt kellene, hogy menjenek.

2022. nov. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Köszi 18-as, tetszik a görbetükör, amit elém tartasz.

Ebből nincs KPI, ahhoz kellene megegyezett célérték, ami nyilván nincs és én se szeretnék. Én csak az intimitást szeretném visszahozni.

Ami tény, hogy alig van lehetőségünk kettesben lenni, mert segítségünk a gyerekekhez nincs, babysitter-rel pedig bizalmatlan.

2022. nov. 17. 10:40
 20/29 anonim ***** válasza:
68%
#16 miért beképzeltség az, ha valaki tudja magáról, hogy jól néz ki? Szerintem teljesen szerényen fogalmazott.
2022. nov. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!