Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Havonta 1 max 2x szeretkezünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havonta 1 max 2x szeretkezünk, amióta megszületett az első gyerekünk (4 éve). Hogyan találtatok erre megoldást, ha mindig csak az egyik fél kezdeményez, aminek sokszor visszautasítás a vége?

Figyelt kérdés

4 éves a nagyobbik és 1 éves a kisebbik gyerekünk.

Ma döbbentem rá arra, amellett hogy jó ha az utóbbi években átlag havonta 1x szexeltünk, akkoris csak én kezdeményezek.

Tudom, hogy szülés után bizonyos szintig és ideig normális a libidó csökkenés, de engem már rendkívül frusztrál.

Kiveszem a részem a gyereknevelésből, logisztikából, foglalkozásból. Még jó, mert imádom őket…

Heti 2-3x hajnalban kelek, hogy eljussak továbbra is edzeni munka, ovijárat előtt. Odafigyelek az étrendemre. Semmi aputest szindróma nem lépett fel, sőt.. Sportos, ápolt, (állítólag:)) jóképű vagyok.

Multi cégben dolgozom felsővezetőként, pénzügyi problémáink sincsenek.

A szexuális igény kielégítésére huszonéves szeretőt találnék bármikor… de nem akarok.

Felajánlottam feleségemnek, hogy keressünk szakembert, mert nekem ez így nem fog menni hosszú távon, de egyelőre nem akar tovább menni ezzel, mert szerinte mi a havi 1 alkalommal is többet csináljuk, mint a körülöttünk lévő ismerős, hasonló párok. Szóval szerinte ez normális.

Sajnos szerintem meg nem.

Köszi ha elolvastad és írsz valami építő jellegűt.

35f és 32n



2022. nov. 16. 22:35
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
26%

Minden szomszéddal csak havonta egyszer csinálja, amíg te felsővezetősködsz és izzadt férfitestek között nyomsz a padon az edzőteremben. De mit csináljon, ha sok a szomszéd?


Kincs ez az asszony, te meg lúzer vagy.

2022. nov. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

21-es: nyugi, nem vagyok workaholic, nem megy a családdal töltött idő rovására a munkám. A félrelépésről nincs szó.

Meg az edzés se, mert ahogy írtam, hajnalra időzítem. Bár ezeket olvashattad, és nyilván csak trollkodsz.

2022. nov. 17. 11:18
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hogy alapvetően nincs sok segítség igénybevételére lehetőségetek, de néhanapján meg lehetne kérni akár valamelyikőtök testvérét, gyerekek keresztszüleit pl... valaki biztos van az ismeretségi körötökben, akiben meg tudtok bízni ennyire, és egy délutánra/hétvégére le tudjátok hozzá passzolni őket. Kell a gyerekmentes, kettesben töltött idő is a párkapcsolat fenntartásához.
2022. nov. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
77%
Hát sanszos, hogy nála az volt a lényeg, legyen helyes férje, rendezett anyagi körülmény, legyen meg a gyerek és kész. Előtte is nagyon kevés volt a szex. Hidd el nem ez az átlagos, se gyerekkel, sem gyerek nélkül.
2022. nov. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez egy nehéz és összetett szitu, teljesen értelek ebben a helyzetben!

Első körben az intimitást próbálnám vissza hozni. A gyerekek miután lefeküdtek, bújjatok össze csak beszélgetni, egymáshoz bújni. Lehet közben simizni, kicsit megmaszírozni a vállát. Fontos, hogy a párod is tudjon pihenni, mert a krónikus fáradtság, kimerültség gyilkolja a libidót! Legyen saját programja, amikor a gyerkekkel te vagy.

Tehát én-idő, összebújás szex nélkül, sok sok beszélgetés. Lehet közben erotikus tartalmú filmeket is nézni. Fontos, hogy ne legyen eközben elvárás a szex.

Majd szépen lassan kezdeményezni ebbe az irányba is. Ha elutasít, rákérdeznek a miértekre. Az nem indok, hogy a szomszéd családnál mennyi. Mindenkinek más az igénye! Azt jelezném, hogy neked több és így nem vagy igazán boldog mellette, folyamatosan hiányérzeted van… erre pedig megoldás kell. Ebből többféle létezik (párterápia, szerető, nyitott kapcsolat, prosti) itt pedig hagynám választani.

2022. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, az egyre több építő jellegű visszajelzést.

Azt is számtalanszor elmondtam neki, én imádom azt, hogy 2 gyerek után is egy vonzó NŐNEK tartom és megvan bennem a vágy iránta. Viszont így hogy ez mindazok mellett is viszonzatlan marad, amiket írtam, nagyon elkeserít és lehet az ebből fakadó feszültség meg pont tönkreteszi a házasságunkat.

2022. nov. 17. 21:31
 27/29 anonim ***** válasza:
81%

A pénzed és a genetikád kellett, nem TE.

Sok nő ilyen, sajnálom.

2022. nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
3 gyerekes anyuka vagyok, augusztusban született a kicsi. Férjem középvezető, elég sok dolog terheli a vállát de most eljutottunk odáig hogy hetente 1x van szex. Én még ennél is többre vágynék de sokszor elalszik altatás alatt. Szex terén nálunk én vagyok az aktívabb, nálunk is volt olyan h havi 1 volt hónapokon keresztül. Lehet h feleséged most elsősorban anya. Menjetek el ketten vacsizni, moziba vagy bárhova. Nem elég h csinos éreztetni kell vele h feleség is és nő
2022. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Azóta mi a helyzet nálatok kérdező?

Én 3 gyerekes anyuka vagyok, szintén 1 éves a kicsi, de mégis nekem lenne igényem többre... ha egyáltalán nem kezdeményezek akkor neki eleg lenne 2-3 hetente. Nálam heti 1-2, de ha belefér akkor 3ra is lenne igény. Csinos vagyok és igényes önmagamra, szerintem sok férfi örülne ha 3 gyerek utan a nőnek ugyanúgy visszatérne a libidója, mert gyakoribb az az eset hogy a nöknek mindegy (szülés, terhesség, hormonok) és elvannak nélküle.

Hogy válaszoljak is, próbáld teljes őszintén megkérdezni hogy mi a baj. Megunta? Fáradt? Befásult? Nem erzi magát szexinek? Nincs libidója? Mert lehet csak elintézi azzal hogy "nincs kedvem" stb... de valahogy próbáld kideríteni a valódi indokot. Én szeretem a szexet a ferjemmel és nem értem ha valaki élvezi, akkor miért nem akarja csinálni :D csak arra próbálok rávilagítanu hogy lehet nem meri elmondani a valódi okot. Szülés után valakinek fájdalmas, vagy hüvelyszárazsága van, vagy zavarja hogy szoptat, de még kismillio dolog lehet... szóval nem egyszerű. De a legfontosabb hogy őszintén mondja el és akkor lehet megoldást találni a problémára.

2023. febr. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!