Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi van akkor ha a férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha a férfinek "fáj a feje"?

Figyelt kérdés

Mi a tapasztalatotok, véleményetek az olyan kapcsolatokról/házasságokról amiben a férfi mond nem-et többször a szexre, az együtt töltött pillanatokra. Ismertek ilyet? Működhet hosszú távon szeretkezések nélkül egy kapcsolat? Félre lépnek a nők is ha otthon nem kapják meg amire vágynak?(Mondjuk szüksége lenne heti 2-3 alkalomra, de nincs csak havi 1.)

Kíváncsi vagyok a véleményedre, akár konkrét tapasztalatokra.



2022. nov. 18. 21:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
75%
Persze. Elég sok házas szeretőm volt akinek otthon a szexuális élete nulla volt valamiért miközben a nő csinos szexi és kívánatos volt. A nők is simán félrelépnek. Csak nem verik olyan nagy dobra.
2022. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanaz igaz rájuk is mint a férfiakra.
2022. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem akkor működhet libidó különbség teren a kapcsolat, ha nem végletek vannak a két fel között, pl az egyik mindennap, a másik meg havi egyszer kívánja.

De ha mondjuk az egyik heti 1x a másik meg heti 2-3x azt meg simán lehet kezelni pl szexuális segedeszkozokkel.

2022. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Akkor ezt még spékeljük meg azzal, hogy a nő imádja az orális szexet(adni is és kapni is), a férfinak viszont tiltólistás, amolyan "szentségtörés".
2022. nov. 18. 21:47
 5/36 anonim ***** válasza:
77%

#4-es nem értem igazán mit akarsz hallani.

Egy házas nő ha vágyai vannak és nem kapja meg akkor máshol fogja keresni. Diszkréten. Ha szerencséje van akkor talál egy olyan diszkrét férfit aki meg fog adni neki mindent amire vágyik. Nem kell hozzá elválni, meg veszekedni, stb. Csak otthon anyuci már nyugodtabb lesz, vidámabb és jobban csillog a szeme. 😊 Megmarad a családi béke stb. A kulcsa ennek mindig a diszkrét partner akinél nincs tabu.

2022. nov. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
87%
A férfinak szentségtörés? Hm. Biztos működik egy jó darabig aztán kihátrál a nő. Elege lesz és keres valami vagy valaki alkalmatosságot arra, hogy újra nőnek érezze magát. Mert nyílván most rossz az önértékelése ezek miatt.
2022. nov. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
61%
Ha huzamosabb ideig fennáll a libido különbség, abból bizony elégedetlenség és frusztráció lesz. Én nőként sokáig biztos nem bírnám… valószínűleg keresnék ehhez szeretőt, ha amúgy a páromhoz ragaszkodnék.
2022. nov. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
45%
Amúgy fáj a fej sűrün, szemüveg. Sokat segít.
2022. nov. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
#8as, konkrétan nem a feje fáj:)
2022. nov. 18. 22:23
 10/36 anonim ***** válasza:
30%
8-as vagyok, de nem érteni magyar. Hát most nem azt írtad, hogy "fáj a feje". Jó ott az idézőjel. A kuki fáj?
2022. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!