Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi van akkor ha a férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha a férfinek "fáj a feje"?

Figyelt kérdés

Mi a tapasztalatotok, véleményetek az olyan kapcsolatokról/házasságokról amiben a férfi mond nem-et többször a szexre, az együtt töltött pillanatokra. Ismertek ilyet? Működhet hosszú távon szeretkezések nélkül egy kapcsolat? Félre lépnek a nők is ha otthon nem kapják meg amire vágynak?(Mondjuk szüksége lenne heti 2-3 alkalomra, de nincs csak havi 1.)

Kíváncsi vagyok a véleményedre, akár konkrét tapasztalatokra.



2022. nov. 18. 21:38
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
45%
Egy jóképű, izmos szerető a feleségnek és eloszlik az összes viharfelhő. A férj meg amiről nem tud az nem fáj neki.
2022. nov. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
93%

Ha fáj a feje dugni kell, beinditja a vérkeringést és mullik a fejfájás😁.

Exem ilyen volt, jó nem havi 1 hanem heti...de heti 3 4re van igény.

Nem csaltam meg volna soha, szakítottunk.

N 30

2022. nov. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
96%

Nekem olyan lenne mintha nem kellenék annak akit szeretek.

Keresnék másikat kapcsolatra.

2022. nov. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
96%

"hogy a nő imádja az orális szexet(adni is és kapni is), a férfinak viszont tiltólistás, amolyan "szentségtörés"."


Így hogyan lehet házasságig eljutni,de még komoly kapcsoltig is?????? Ez elég hamar kiderül mikor kapcsolatba kezdenek.

2022. nov. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
94%

Arra nem gondol senki h a férfi már rég félrekuffant?


Azért nincs igénye otthon 😆

2022. nov. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
94%
#25 bármi lehetséges. Pl az is hogy a férfinak kb ennyi az igénye ennyi a teljesítménye és bőven megvan ezzel. Ki tudja milyen lelki sérüléseket hordoz. A feleség meg egészséges libidóval rendelkezik. Mondjuk nekem is furcsa hogy ez csak most derült ki.
2022. nov. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen kapcsolatban, elég gyorsan szakítottam. Nem vagyok szecmániás, de a havi rettenetesen kevés.
2022. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
24%

Emberek, olvassátok vissza amit írtatok. Ti úgy beszélgettek erről a paliról mintha áldozat lenne és atyaég, de szegény, kár érte tipus. Nem ismeritek. A csaját se. Ki a f..zt érdekel, hogy k.r vagy sem az asszonnyal. Van gyerekük. Ha jól emlékszem egy beteg, fogyatékos gyerekük van. A fenét kell sajnálni ezt az embert itt. Ő csak élvezkedik itt.

Szégyeld magad amúgy kèrdező! A nevedre már nem ugrik be, bár nem vagyok görény. Max egy kicsit. ;)

Ne sírj a szex miatt és ne sajnáltasd magad! Van egy csomó feladatod.

2022. nov. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
28%
Ha a ferfinek faj a feje, akkor van meg egy no a kepben ! Ha a ferfi nem kedveli az oralszexet, akkor az nem ferfi ! Vagy nem veled kedveli...
2022. nov. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
70%
Ne általánosíts utolsó válaszoló. Sokféle férfi és nő van. Mindkét nemnél előfordulhat, hogy nem kedveli az orális szexet. Aztán igen létezik kis libidójú férfi meg férfifaló nő is.
2022. nov. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!