Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi van akkor ha a férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha a férfinek "fáj a feje"?

Figyelt kérdés

Mi a tapasztalatotok, véleményetek az olyan kapcsolatokról/házasságokról amiben a férfi mond nem-et többször a szexre, az együtt töltött pillanatokra. Ismertek ilyet? Működhet hosszú távon szeretkezések nélkül egy kapcsolat? Félre lépnek a nők is ha otthon nem kapják meg amire vágynak?(Mondjuk szüksége lenne heti 2-3 alkalomra, de nincs csak havi 1.)

Kíváncsi vagyok a véleményedre, akár konkrét tapasztalatokra.



2022. nov. 18. 21:38
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk ilyesmi a helyzet. Páromnak kb 0 a libidója.


A szükségleteimet megoldom magamnak, megcsalni nem fogom.

2022. nov. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
54%
Milyen gyönyörű kapcsolatok ezek... De azért gondolom a közösségi oldalakra mennek a boldogok vagyunk képek mert fontos hogy mindenki lássa a családi idillt. El nem tudom képzelni hogy emberek vergődnek szexmentes házasságban és a falat kaparják kínukban. Ehh...
2022. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
36%
32-es, hogy milyen igazad van. Kiraknak mindent a kirakatba, de megbeszèlni nem tudják a dolgokat. Pfúj! :)
2022. nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
42%

Együtt se lennék hosszabb távon olyannal, akinek kisebb az igênye mint az enyém vagy pl nem szereti az orális szexet. Nem hogy hozzámenjek. Nálunk ilyen gond sosem volt. Hasonlóak az igényeink, heti 5-6 alkalom.

Ha meg kijönne esetleg a kesőbbiekben a korral vagy valami😂 , hogy kevesebbet kíván, akkor ott a kezem, a vibrátorom, megoldom magamnak, nem csalnám meg azt akit szeretek. És a férjemet teljes szívemből szeretem.

Akit nem szeretek azt meg az elveim miatt nem csalom meg, de azzal nem is lennék együtt sokáig akit nem szeretek, akkor főleg nem ha mèg szexelni sem akar.

2022. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
75%
Ensem keletem a ferjemnek nem kezdemenyezett szinte soha nekem magas a libidom neki nem.. Beleuntam van szeretom mar 10 eve es minden meg van oldva ennyi az egesz ...
2022. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Akkor szólj nekem és megoldjuk okosba 🤣
2022. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!