Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akinek kint dolgozik a párja/f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek kint dolgozik a párja/férje külföldön, ő pedig itthon a gyerekek(kel), kibírta a házasságuk hosszutávon? Milyen az apa-gyereke kapcsolat?

Figyelt kérdés

2022. dec. 13. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rokonságban volt ilyen. A férjnek volt egy családja külföldön is. A házasság kibírta, papíron még mindig házasok. A gyerekek kis korukban örültek a sok ajándéknak, aztán felnőttek és már nem igazán tartják a kapcsolatot az emberrel, aki papíron az apjuk.
2022. dec. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
40%
Az én párom heti 3 napot fixen a gyerekkel van
2022. dec. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Négyet meg külföldön dolgozik?
2022. dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es Sopronban laktok?
2022. dec. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
A férjem kint dolgozik. Minden hétvégén itthon van. Most várjuk az első babánkat. Én itthon vagyok de amint picit nagyobb lesz megyünk ki mi is. Nem akarunk így lakni főleg babával.
2022. dec. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Barátnőmnél: szülők elhidegültek évek óta, anyukának szeretője van, apukának vszeg szintúgy.

Apa-lánya kapcsolat nulla - vagyis, de, apuka próbál okoskodni, úgy, hogy gyakorlatilag félévente néhány napot látja a gyerekét.


Bnőm amíg otthon élt, sokat panaszkodott róla. Miért nem válnak ha úgysem szeretik egymást? Miért akar apukásat játszni a hapek, ha amúgy nem is ismeri, etc.

2022. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!