Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Évente egyszer van szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évente egyszer van szex amióta a gyerek megszületett, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

10 éve már, én 48f ő 41 éves nő. Az ok a korábbi sérelmek felhánytorgatása.Ami pár szerintem hülyeség: ha mindenben a rosszat látta akkor tudtára adtam emeltebb hangom. Volt párszor amikor pár tízezezer forint kiszaladt hülyeségekre, s volt egy feléves nemdolgoztam időszak is.

Párkapcsolati tanácsadásra nem jön el, igazából már csak élünk egymás mellett,a gyerek dolgairól beszélünk max. Válás említésekor , a gyerekre nem gondolok , hogyan sérülhet. Van pár példa a környezetünkben, s igazából ezzel meg is fog mindig. A munkám sem tetszik neki, viszonylag kevés munkával többszörösét keresem, de sajnos csak olyankor tudok dolgozni amikor a gyerekkel lehetne tanulni illetve hétvégén. De ezt is csak ő hánytorgatja fel. Azt mondja már nem érez semmi vonzódást, s lassan én is kiöregszem, illetve feladom a reményt. Nem járok félre, de mivel nem fix a munkahelyem s délutáni, talán úgy gondolja hogy megoldom.

Egy kasszán vagyunk, igazábból csak cigire költök,mindig morog ha ezért is, s rosszalja ha kérek havonta párszázezret ( tankolás, konyvelő ,néha egy két ebéd étteremben, normális dolgokra).

Újra udvarlást már próbáltam, virágokat, odafigyelést ( ezekre is megkaptam hogy feleslegesen költök), általában a wellness helyekre az éves kirucanásokat is biztosítom,nyilván a gyereknek is kell a nyaralás. A különalvást igényli, mert meghíztam s horkolok is, korán kelek stbstb, pc vel zajongok ( előkészülök a napra).


Mit tegyek, vagy tehetek e valamit egyáltalán?


2023. jan. 5. 05:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat akkor megmenthető, ha mindkét fél akarja. Leírásból nekem úgy tűnik, hogy feleséged már nem akar tenni érte. Szerintem időben le kellett volna leállítanod ezeket a felhánytorgatásokat, elmondani, hogy ne méregzsák legyen és jegyzeteljen, hanem ha probléma van, beszéljétek meg. Régi sérelmek felhánytorgatása nem produktív, ha valaki ennyire nem tudja elengedni, akkor nincs értelme beszélni vele.


Egy őszinte beszélgetést még megér, ahol elmondod el akarsz vállni, mert úgy érzed nem tudod vele megbeszélni a dolgokat, folyton felhánytorgatja a sérelmeket és nem tesz a kapcsolatért. Lehet észbe kap és igyekezni fog, de az is lehet, hogy segít szétválni.

2023. jan. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%
Teli van serelmekkel es sut az irasodbol is, hogy te ezeket nem tartod validnak. Ez a legnagyobb gond. Ettol pedig megtobb serelem lesz benne es lassan meg is utal es szerintem sem akar mar ezek miatt tenni a kapcsolatert.
2023. jan. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a gyerek, inkább a pénz miatt van veled. Kérsz tőle pénzt? Azt hogy, amikor te is keresel?

Nő vagyok, se szerintem a világ legnagyobb baromsága gyerekre fogni a válást. Engem egyedül nevelt fel az anyám, és egész életemben hálás leszek érte, hogy nem kellett az alkoholista apámmal lennem.

A helyedben én nem erőlködnék, csak bejelenteném, hogy válni akarok. És ha háborog? Oké, drágám, akkor ne váljunk el. Jövő hónaptól külön kassza van, a házasságunk pedig ezentúl nyitott házasság. Talán ebből ért.

2023. jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor dolgozol, amikor a gyerekkel lehetne tanulni + hétvégén. Neki ekkor lenne szabadideje, hisz gondolom a feleséged hétköznap dolgozik délelőtt vagy délután, esetleg váltó műszakban. Ledolgozza a napi 8-12 órát, majd haza megy főz, mos, takarít, intézi a gyereket stb. Aztán amikor lenne egy kis idő magára, kettőtokre, akkor te elmész dolgozni. A kilincset adjátok egymásnak. Akkor min lepődsz meg? Nyilván hétköznap nagyon fáradt, aztán hétvégén meg lelécelsz. Ő jelezte neked, hogy szeretne veled is lenni, de te leráztad magadról a munka miatt. Itt nagy részt te is ludas vagy, nem csak az asszony.
2023. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
66%

Nő vagyok! Igazat adok a 13asnak


Azt undoeitonak tartom, ha egy férfi félrekur, mikozben kap otthon enni. De nalatok nem ez a helyzet.


A kulon kasszával viszont csinnyan! Ezt nehéz szájízzel olvastam!

Tudod...a férjem 1M korul keres, en viszont, csak netto 600 korul. De nem lenne fair osszehasonlitani kettonk fizeteset, minekután, nekem a 2 gyerekre, -6 év hatrányom volt karrierépitesben.

2023. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Eleve minek kellett gyerek egy szar kapcsolatba? :/
2023. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Nem volt ez szar amikor még a gyerek volt a fő mozgatórugó, a külön kasszával nem szeretném megbántani, nem szórja a pénzt sőt, kicsit zsugori is / pár hete kaptam ajándékba egy íróasztalt a fizetésem 0,5% ba került, összeszerelésnél ki is jött hogy miért:-)/

A leülünk s megbeszéljük öt már jópárszor próbáltam, de pár dolog után amit szerettem volna letisztázni, már kiabált , hánytorgatott, s a gyerekre nem gondolokkal szinte bármikor leszerel. /Gyerek is nagyon nehezen jött össze, többet vetélés is volt illetve egy komolyabb műtét miatt csak 1 maradt/ így nem nagyon tudok elszakadni a fiamtól, félek hogy eltiltja vagy csak 2 hetente láthatom, vagy elköltözik.. na szóval para van részemről.

2023. jan. 5. 21:21
 18/23 anonim ***** válasza:
72%

Én írtam a 4. hsz-t. Jól hangzik, amit itt a nők hangoztatnak, hogy állj a sarkadra és jelentsd be a válást.

Csak hogy nem alaptalan az aggodalmad, ami a fiaddal való kapcsolatot illeti.

Sajnos benne van a pakliban, hogy kéthetente lehetsz a gyerekkel. Egy válás mindenképpen a kapcsolatotok rovására megy, nem lehetsz olyan rendszeresen a gyerek életében, mint ha együtt élnétek. Ezen a váltott felügyelet sem változtat sokat, és ha párkapcsolatot akarsz, nagyon nehezen fogsz a váltottal nőt találni aki ezt felvállalja.


Ennyi idősen válni a szex miatt szerintem akkor érdemes, ha igazából más miatt sem megy az együttélés. Ha házasan nem tudsz befűzni egy barátnőt, szeretőt,akkor elváltan sem lesz sokkal egyszerűbb, szóval nem fogsz lényegesen többet kefélni.

Ha jól keresel, akkor opció még a prostizás, de az drága hobbi és gyomor kell hozzá. Ha elválsz, akkor nagyobb eséllyel találsz pár évvel idősebb nőt, aki még kívánja a szexet, és összeköltözhetsz vele, de újrakezdeni egy 20-30 évessel szinte esélytelen a te korodban.

2023. jan. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Én meghallgatnám a feleség nézőpontját is. Szerintem ő egészen máshogy élte meg a tapasztalatait, amiket úgy említettél, hogy 'pár régi sérelme, ami szerintem hülyeség'. Vagy azt, hogy 'hát ez van, csak akkor tudok dolgozni, mikor a gyerekkel lehetne lenni'. A leírásodból az jön le, hogy az évek során visszavonhatatlanul kiábrándult belőled, azt innen nyilván nem tudhatjuk, hogy ebben ki mennyire 'hibás'. Én a helyedben elválnék, nem hiszem, hogy erre lehetne még építeni.
2023. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
50%
"Egy kasszán vagyunk... rosszalja, ha kérek tőle havonta pár száz ezret." Mi van? Te kérsz tőle? Miért Ő az anyukád? Főnököd? Te keresed a többet. A saját pénzedhez csak kunyerálással tudsz hozzájutni? Ember te a papucsok papucsa vagy! A pénzed kell ennek a nőnek semmi más. A gyerek meg jó duma.
2023. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!