Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha házasság alatt derül ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha házasság alatt derül ki, hogy a feleségeteknek/férjeteknek már van gyereke korábbról, de sokáig titkolta ő és a családja is, együtt maradnátok vele, úgy, hogy közös gyereketek még nincs?

Figyelt kérdés

2023. jan. 12. 16:01
A kérdező szavazást indított:
Igen, és találnánk rá megoldást.
Bizonyos feltételekkel igen.
Nem, mert becsapva érezném magam.
Egyéb, leírom.
37 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Hát közös gyereket lehet, nem vállalnék vele, ha ennyire leszarja a már meglévőt, hogy konkrétan megemlíteni sem volt képes.

De meghallgatnám az indokait, utána döntenék.

2023. jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
attól függ, h hány éves
2023. jan. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert direkt megvezetett, így már semmilyen téren nem tudnék benne bízni... úgy meg nekem nem lenne értelme a kapcsolatnak, akármennyire vonzódom bizonyos személyiségjegyeihez vagy a külsejéhez, akármilyen nehéz lenne nekem utána anyagilag.
2023. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Nekem fontos volt hogy gyerektelen férfival jöjjek össze. Ebben nálam nincs kompromisszum
2023. jan. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor ki kell tölteni a házasság előtt a papírokat, konkrétan rákérdeznek, hogy van-e bármelyik félnek élve született gyereke. Nem tudom, hogy ellenőrzik-e (remélem igen), de ha letagadná, majd később kiderülne, hogy hazudott egy ilyen fontos dologban, az nálam simán válóok lenne. Mondjuk az se sokkal jobb, ha szándékosan elhallgatja, de onnan, hogy feljön a téma és hazudik, már semmivel nem tudná kidumálni magát.
2023. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert se hazug emberrel, se gyerekessel nem akarok párkapcsolatban élni, ő pedig ezek szerint mindkettő egyszerre.
2023. jan. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Abban a pillanatban elköltöznék - vagy ő.


A hazugságot nem tűröm, és ez nem holmi "jaj, eltitkolom, mit kapsz szülinapodra"-dolog.

2023. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, mert hazdott.


Ami durvább, hogy les...ja a saját gyerekét.Ilyen embertől nem kellene gyerek.

2023. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!