Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érdemes lehet a válást fontolg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lehet a válást fontolgatnom?

Figyelt kérdés

Adott egy három éves kapcsolat, azt mondom szépen megvoltunk, de voltak viták. A feleségem egy nárcisztikus ember, nekem nem nagyon lehettek barátaim, nem járhattam sehova, féltékeny, sokszor nem tudja kezelni az indulatait. Született egy lányunk, de a problémák fokozódtak. Szeretem a feleségem, mert sok minden köt hozzá. Az anyósom folyamatosan beleszól az életünkbe, folyamatosan ellenem próbálja meg úszítani, ha kell fenyegetőzéssel. Jelenleg is egy ilyen dolog áll fent, hogy a válást akarja a kedves mama kicsikarni. Az unokáját csak a közösségi oldalakon “szereti”. A feleségem olyan szinten befolyásolta, hogy elköltözött tőlem haza. De megbánta és ő nem akar válni, amit a mama eröltet. Kezdem sajnos nagyon megunni az egészet, és már kezdek ott tartani, hogy én indítom el a válást. A jelenlegi helyzet a munkámra is rányomja a bélyeget, jelenleg kényszerszabadságra küldtek.

Már nem tudom mi lenne a jó, mert lelkileg nagyon tönkre megyek ebbe most.


30/F



2023. jan. 13. 13:13
1 2
 11/19 anonim válasza:
Válj el én azt mondom , kedves asszony meg hallgassa egyedűl a mama okoskodását, hidd el nem bánod meg, csak egy kérdés mi lesz késöbb, idegroncs leszel ?
2023. jan. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem az anyós a probléma, hanem ti ketten, a ti döntéseitek.
2023. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy em engedett sehova? Ilyen ugye nincs, Te DÖNTÖTTÉL úgy, hogy nem mész, mert a másik fél azt mondja.


Anyós ugyan ez!Anyós mondhat bármit, a felesêged dönt! Mindenki hibás, csak Te nem.

2023. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha megakarja menteni a házasságot mondd h szakítsa meg az anyjával a kapcsolatot, simán eltudnám képzelni, hogy utána ő sem lenne annyira "boszi"
2023. jan. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Dehogy nem lenne.
2023. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Sajnos a helyzetünk nem változik, próbáltam menteni a menthetőt, de a feleségem valóban nem tud változni. Mindenki azt mondja, hogy meneküljek, mert ez a fajta nárcizmus mérgező. Az egyik pillanatban minden jó, nem adok okot semmire, de a másik pillanatban, már azért is elnézést kellene kérnem, hogy élek. Szeretem, de úgy érzem, hogy ez nem megy tovább. Elfáradtam és nem tudok jelentéktelen dolgokkal törődni. Bízom benne, hogy jól döntök. Nagyon nehéz egy ilyen emberrel létezni. Nem tudja magát kontrollálni, és őszintén, amikor jön a kiborulása, titokban félek is tőle, mert akár egy elmebeteg..
2023. jan. 16. 21:18
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha mindent megtettél, de valóban, és nem megy, akkor le kell zárni. Szerencsére már nem az a világ van, hogy 50 évig kell megnyomorodni egy emberrel, mert a társadalom ezt kívánja.
2023. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Válj el tőle.
2023. jan. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Add meg az anyósod címét, beválllom hogy jól megkefélem lehet csak ez a baj 🤣
2023. jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!