Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi van akkor, ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha nem tudom eldönteni, hogy a házasságomból van elegem, vagy az életemből?

Figyelt kérdés

2023. jan. 20. 21:47
 1/9 anonim válasza:
0%
Akkor igyál egy sört.
2023. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Vagyunk így egy páran? Te vagy a férfi? Vagy a nő?
2023. jan. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A nő vagyok.
2023. jan. 20. 21:53
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ez azt jelenti,hogy szimplán boldogtalan vagy. Mérlegelj,hogy mi lehet az oka. Esetleg próbáld megbeszélni a férjeddel. Ha nincs megoldás akkor lépj és keresd meg a boldogságodat.
2023. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mesélj magadról.
2023. jan. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
A házasság lesz a gond...
2023. jan. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a házasságomból is elegem van, és az életemből is, de a férjem mellett még mindig kényelmesebb. Béketűrő, figyelmes, nagyvonalú emberileg is, meg amúgy is. Egyedül nehezebb lenne, szóval maradok, legfeljebb majd húsz év múlva megbánom.
2023. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tépj egy sorszámot!


Sokan vagyunk így, de nyomjuk tovább, mert azért akadnak boldog napok is!

Kitartás!

2023. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Mindenki azt hitte anno hogy a házasság a full szerel, a korlátlan szex, a sikerek, az odaadás stb. netovábbja. Lófszt! Egy krva nagy hátizsák tele sziklával amit cipelhetsz folyamatosan. Ha meg gyerek is van, kampo bello! Szabadidő? Nyugalom? Meghittség? Kiszámítható holnap? Énidő? Szex? Felejtsd el! Felejtsd el!
2023. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!