Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen család az, ahol a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen család az, ahol a nő keres több pénzt?

Figyelt kérdés
Mondjuk mert diplomás, a férje meg nem? Ez okozhat bonyodalmat a kapcsolatukban? Van valaki ilyen helyzetben? Hogyan élik meg?

2023. jan. 21. 15:50
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
100%
Nálunk is ez a helyzet. Mindketten diplomások de anyám többet keres mint apám. Semmi konfliktus nincs ebből. Elég nagy a különbség kb anyám a háromszorosát keresi mint apám. De mondjuk apám jobban tud angolul és műveltebb mint anyám.
2023. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék ennek a helyzetnek, és nagyon büszke lennék a feleségemre.
2023. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk azért volt gond, hogy én tartom el, mert semmi másban sem állt mellettem, amikor kellett. Kb harmadik gyerekként funkcionált. És még erőltette, hogy vállaljunk be még egy gyereket. Nem dolgozott, nem segített a háztartásban, sem a gyerekekkel vagy a hivatalos ügyeinkkel, döntéseket hozni sem, viszont naponta panaszkodott, hogy túl elfoglalt és fáradt vagyok estére, hogy rá is figyeljek egy kicsit. Kösz nem, pápá. Érettség kérdése, és leginkább azon múlik, hogy az eltartott fél megtalálja-e azt, amit a pénz helyett hozzátehet az életetekhez. Számtalan ilyen dolog van, csak észre kell venni és csinálni. Én pl rohadtul örültem volna, ha néha kitolja a kukát, vagy egy órára elviszi a gyerekeket a játszótérre nélkülem. Esetleg az esti panaszáradat helyett megkérdezi milyen napom volt és megölel, amikor már ahhoz is fáradt vagyok, hogy sírni kezdjek.
2023. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Normális :)
2023. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
30%
Olyan, amiben a nő keres több pénzt.
2023. jan. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

23

Nem lesz eltartott az a fél, amelyik kevesebbet keres, csak emiatt. Nálatok sem ez volt a gond önmagában, hogy te keresel többet, hanem hogy lusta volt és hogy egyáltalán nem dolgozott munkahelyen, ha jól értem.

2023. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

#26

Így van. Szart mindenre nagyívben, leginkább a fejemre. Túl kedves, figyelmes, törődő és odaadó voltam az elején, aztán valahogy természetessé vált, hogy még bírom a terheket, akkor pakolgat még egy keveset a vállamra. Tényleg kitartó vagyok, kiállok a párom mellett a bajban. Megértem, ha nehéz időszakon megy keresztül, de észre kell venni, mikor jön el az a pillanat, amikor nem talál viszonzásra a megértés és kitartás. Kértem sokszor, türelmesen, sírva, félve egyedül, elmondtam, hogy nem tudom tovább egyedül csinálni, segítenie kell, legalább apróságokkal. Menjen el a gyerekekért a suliba, vásároljon be, vagy legalább öleljen meg este, amikor kidőlök. Addig nem ment át az infó, amíg be nem adtam a válókeresetet. Azóta is csak azt fújja, hogy tönkretettem az életét és milyen magányos nélkülem. Kösz nem, pápá. De legalább munkát talált magának, és elkezdett talpra állni. Mert most már muszáj.

2023. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

27

Nem semmi! Gratulálok a döntésedhez, kitartásodhoz, hogy végig tudtad csinálni.

2023. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez van, 13 éve vagyunk együtt. Gondot nem okozott, közös a pénzünk, így is tekintünk rá, nem nagyon érdekel, ki tesz bele többet, amíg van elég. Közösen vettünk házat, autót, mindent.

A férjemet viszont hosszútávon arra ösztönözte a helyzet, hogy megpróbáljon fejlődni, hogy utolérjen. Illetve csak részben ez a ösztönözte, a dolog másik része a jelenleg az országban uralkodó helyzet, de ez más téma. Most tanul, nemsokára végez, és még az is lehet, hogy közös projektjeink lesznek a jövőben. A kapcsoltunkon sosem hagyott nyomot, hogy én keresek többet.

2023. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez a helyzet. Mindketten mérnökök vagyunk, de én két helyen is dolgozom, dolgoztam. Amikor összejöttünk ez nem így volt és éppen most sem (GYED-en vagyok). Sosem csináltunk gondot ebből, bár igaz, hogy nem is olyan életet élünk szerencsére, ahol gondot okoznának az anyagiak, vagyis fillérezgetni kéne hó végén. Ahol kell, ott ez valószínű élesebb probléma. Illetve gondot okozhat gyermekvállalásnál is. Ha alapvetően a nő a családfő, a férfi pedig egy minimálbért rak a közösbe és elmegy a nő szülni, a csed alatt még rendben vannak, de a gyed-es időszak már okozhat gondot. Ha a férfi hajlandó gyedre menni, nincs gond, de valakinek ez derogál.
2023. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!