Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak akik nem házasodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik nem házasodnak és gyerekeik sincsenek, azok végülis sosem lesznek igazán felnőttek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 31. 09:59
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
79%
8. Ritka szex, kevés szabadidő, sokkal kevesebb törődés amit a párostól kapsz.
2023. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
86%
Miért, aki 14 évesen az árokban felcsinálja a 13 éves Rozikát, az már felnőtt lesz?
2023. jan. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
97%
A felnőttség nem ettől függ, hanem az érettségtől és a felelősságvállalástól. Ha valaki tisztességesen dolgozik, magát eltartja, magát ellátja, már felnőtt. Ugyanígy házas, gyerekkel rendelkező érfiból is van olyan, aki megrekedt gyerekszinten (többet költ, mint amit keres, és a nejével szolgáltatja magát ki, és az évezred apjának hiszi magát, ha egy órát játszik a kölökkel hétvégén, a többi munka anyukára szakad).
2023. jan. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem is ismerkedem már. Minden pénzt elköltök a szabadidős tevékenységeimre, néha többet is. De engem ez tesz boldoggá, whos care??? Mindig úgy gondolkodtam, hogy huszonévesen szeretnék családot, gyerekeket. Mert én nem szeretnék az lenni akit a nagyapjának hisznek az érettségijén. Ez több kapcsolati bukfenc miatt már nem fog összejönni és így 32 évesen olyan szintű érdektelenség van a témában már, hogy el sem hiszem valaha volt ilyen gondolatom.
2023. jan. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
83%

Had kérdezzem már meg:

Miért is olyan fontos, hogy valaki "felnőjön"? Miért olyan nagy baj az, ha valaki szeretne gyerek maradni. Sok férfi szívesen élne egy könnyed laza életet. Amiben szex van, szórakozás, hobbik, barátok, stb. és nem kell sem felelősséget vállalni, sem problémákkal foglalkozni. Csak ugye sokan ezt nem tehetik meg, mert nem elég vonzóak és nincs elég pénzük.

Na általában ők verik a mellüket, hogy huuu milyen qrvára felnőttem. Közben meg szívesebben buliznának meg dugnák a 22 éves Szilvikét, minthogy a gyerek nyígását és az asszony zsörtölődését hallgatnák.

2023. jan. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 Hans Pötterman ***** válasza:
60%

#15

Ott a pont,ne legyünk álszentek. 21 évesen nősültem úgymond, Azóta a felelősségről és a problémák megoldásáról szól az életem semmi másról, és még gyerek sincs. Elmondhatom,hogy nem volt semmilyen laza vidám fiatalságom,kimaradt minden.

26 leszek pár hónap múlva. De ez van,ha már elindultam ezen az úton akkor már nem ugrálhatok,mert ponthogy erről szól a felelősség amit vállaltam egy másik emberi lényért, aki rám építette az életet.

Viszont én nem ítélek el senkit aki nem kapkodja el, én se biztos hogy pont ugyanígy csinálnám,ha újrakezdhetném.

2023. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
78%

Jaj de szeretem, mikor valami felcsinált víziló ilyen kijelentéseket tesz. 😂 Szívem, én házas vagyok, gyereket sosem akarnék, de brutális, amilyen hülyeségeket letoltok a gyerektelen szinglikkel csak azért, mert ők nem akarják önként leterhelni magukat ilyesmivel.


Örüljetek a saját hugyos életeteknek, ne mást méricskéljetek, hogy mennyire nőtt fel. 😊

2023. jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
96%

Ismerek én olyat, aki megnősült, gyereke, sőt már unokája is van, de csak egy nagyra nőtt gyerek maradt.

N

2023. jan. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
43%

15-ös!


"Sok férfi szívesen élne egy könnyed laza életet. Amiben szex van, szórakozás, hobbik, barátok, stb. és nem kell sem felelősséget vállalni, sem problémákkal foglalkozni"


És akkor ha a 22 éves Gizike nem téged akar lesz*pni, arra az a megoldás, hogy megnősülsz és gyerekeket csinálsz, mert akkor több pénzed lesz vagy mi?


Eskü, nem értem. Aki nem akarja vállalni a családdal járó felelősséget, az ne vállalja, nem kötelező. Járjon el helyette gyúrni, meg képezze magát és gyűjtse a lóvét, ha úgy érzi, ez kell a nőknek, legalább senki nem fogja akadàlyozni őket.


De ez a szöveg, amit itt letoltál te meg a 16-os, tiszta nevetséges. Nem kötelező házasodni és gyerekeket csinálni, ha ti ezt választottátok, akkor utána ne picsogjatok már, hogy de sz*r és inkább Gizikét dugnàtok.

2023. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
79%
Oh, Hans, pedig normálisnak hittelek.
2023. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!