Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak akik nem házasodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik nem házasodnak és gyerekeik sincsenek, azok végülis sosem lesznek igazán felnőttek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 31. 09:59
1 2 3 4
 21/32 Hans Pötterman ***** válasza:
96%

#19

Nem picsogás, csupán arra szerettünk volna rávilágítani,hogy ennek az éremnek is 2 oldala van. Ezt még saját nagyanyám is belátta,nekem el is mondta , pedig 2 generációval előttünk járt, és egy családcentrikus asszonyról volt szó. Igazából nincs itt jó vagy rossz életút,csak más mindkettő, és szerintem egyiket se kell a másik fölé emelni.

2023. jan. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne felnőtt?
2023. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
15: csak arra lennék kíváncsi, hogy miért gondolja bárki, hogy laza meg felelősséget nem vállaló életet csak úgy lehet élni, ha vki ösze-vissza dug. Nem, ez nem feltétele! Lehet úgy is nagy gyerek vki, hogy szexuálisan sikertelen - sőt még úgy is, hogy feleségül vesz vmi nőt, akit nem szeret, csak hogy legyen fix ingyen punci vagy érezze vki szeretetét... a házasságtól sem lesz vki érett, hanem a viselkedéstől. Ugyanígy van egy valag ember, aki szűzen eltartatja magát anyuval, otthon wowozik és neten trollkodik, meg haverokkal elszórakozgat.
2023. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Se a házasság, se a gyerekvállalás nem garancia arra, hogy valaki "felnő". Baromi egyszerű lenne a világ, ha mindenben ennyi lenne egy ember megismerése.
2023. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
53%

19-es:

A példával azt mutattam be, hogy sokak számára nem elérhető út a csajozós életmód. Mivel viszont az ember alapvetően társas lény, ezért sokan inkább választanak egy középkategóriás kapcsolatot, mint a magányt és hogy egyedül dögöljenek meg.


Senki nem picsog. Tartsd meg a shaming language-t a feminista fórumokra. Mi itt életutakról beszélünk. A gyerekvállalásnak és a családalapításnak is megvan a szépsége. Arra világítottam rá, hogy a "felnőtté válás" egyáltalán nem jelent nagyobb boldogságot. Egymástól ezek független dolgok. Éppen ezért nem értem azokat, akik lenézik a felnőttgyerekeket.

2023. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
84%

Nekem 2 gyerekem van (8, 11 évesek), de szerintem én gyerek maradtam így is.


Túl hamar került egyenesbe az életem, így nem szakadok bele a munkámba és azt csinálok kb amit akarok/szeretnék. Ami nem olyan előnyös gyereknevelésnél szerintem.


Sajnos nem érzem a felelősséget és nem vagyok jó apa, mert nem olyan dolgokat csinálok a gyerekekkel együtt, ami hasznos nekik, hanem olyat amit én is élvezek. Focizunk, pingpongozunk, gokartozunk, multizunk, matekot tanulunk együtt max


De például nem tudom magam rávenni, hogy megjelenjek valami iskolai tehetségkutatón vagy szülői értekezleten, meg ignorálom a tanárt is mert állandóan valami kínja van, hogy vigyem az iskolába őket, ne gyalog járjanak meg ilyenek. :D


Szóval gyerekvállalás nem feltétlen jelenti azt, hogy felnőtt lettél és lehet nincs is köze hozzá, max segíthet.

2023. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
87%

Férfi akkor lesz valaki a fiúból amikor már képes határozottan fellépni önmaga vagy mások érdekeiben. A határozottság, céltudatosság, elhatározás tesz valakit felnőtt férfivá.


És nem a házasság, vagy gyerekvállalás vagy fizikai erő...vagy bármi más.

2023. jan. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus... Nagyon "érdekes" ez az elképzelésed, Kérdező. Mi van, ha ezt egy katonától, pilótától, mentőtiszttől, darustól kérdeznéd meg személyesen? Pontos választ fog adni, hogy gyereknek érzi-e ettől magát, avagy sem...
2023. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik, sőt, az sem garancia, hogy egy infantilis férfi egy gyerektől majd varázslatos módon megkomolyodik.
2023. jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Senior Séf ***** válasza:
32%
Öregapám közel 60 éve azt mondta nekem, fiam, ha nem nősülsz meg, sohasem fogod megtudni, mennyi hibád van. Kb 50 voltam, amikor beláttam ennek a népi bölcsességnek a mély igazságtartalmát. A szerető párunk elénk tartott tükre mutat meg minket magunknak teljes valónkban.
2023. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!